Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”.

Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”.

Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny ma niepokojące wizje. W trakcie jednej z ostatnich transmisji przekazał informacje dotyczące centralnej i wschodniej Polski.

Jackowski powiedział, że wydaje się, iż obecnie jest w porządku i wszystko się uspokaja. Jasnowidz ma jednak wrażenie, że jesień i zima to „wielkie spięcie” dotyczące naszych praw oraz swobód, a także tego, co ma nadejść.

– „Wiecie, że w części Polski… bardziej centralna Polska i w kierunku wschodniej Polski może być ogłoszone lub nakazane, że ludzie o odpowiedniej porze wieczornej nie będą mogli swobodnie wychodzić na ulicę. Nie wiem, czym to będzie spowodowane… Zarazą, która się odrodzi czy innymi czynnikami? Może to będą regiony. Wtedy to może wyglądać na zarazę chociaż niekoniecznie, bo zagrożenie cały czas jest od strony wschodniej” – mówił jasnowidz Jackowski.

– „Mam wrażenie, że jeżeli nastąpią jakieś obostrzenia, to nie będziemy na nie przygotowani, bo one nastąpią nagle. W ciągu kilku, kilkunastu dni tak się sytuacja dramatycznie skomplikuje, że nagle z pewnej równowagi, która w tym dziwnym czasie jest, spadniemy. Będziemy ponownie spłoszeni, bardziej, niż byliśmy” – tłumaczy jasnowidz.

Według Jackowskiego rząd może ogłosić „jakiś dziwny stan”. Nie jest jednak pewny, czy dotyczy terenu całego kraju czy tylko jego części. Mówi jednak, że „będzie to mglisty czas” i „szybko będzie się robiło ciemno”.

Jasnowidz powiedział również, że ludzie będą mogli dostawać „jakieś kwitki albo pokwitowania”, dzięki czemu będą mogli się z nimi przemieszczać. Ta sytuacja ma być o wiele poważniejsza od tego, co obserwowaliśmy w „ostatnich dwóch sezonach”.

– „To się zacznie od centralnej i wschodniej Polski. […] Jeżeli to będzie zaraza, to będzie nam się to przedstawiało jako coś o wiele bardziej groźnego. Chyba że to będzie narracja spowodowana zagrożeniem innym” – mówił Jackowski.

– „Samochody służbowe profilaktycznie będą jeździły w jeden region Polski, jakby zasilając ten region na jakąś ewentualność, czy to wozy policyjne, czy w służbie zdrowia. To będzie robione nie z konieczności, ale na wszelki wypadek.”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kontynuował, że ludziom będzie dowożone jedzenie, jednak sam nie jest w stanie podać większej ilości szczegółów dotyczących tej wizji. Zastanawiał się, czy to będzie początek opuszczania domów przez mieszkańców pewnego rejonu Polski.

PILNE! Strzelanina w szkole w Rosji. Uczniowie skakali z okien. Nie żyje 13 osób [WIDEO 18+]

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
Oferta zakończona!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz