Home Kategorie Poruszające Szok! Noworodek z podciętym gardłem trafił do szpitala. Jego matka ma 14 lat.

Szok! Noworodek z podciętym gardłem trafił do szpitala. Jego matka ma 14 lat.

Szok! Noworodek z podciętym gardłem trafił do szpitala. Jego matka ma 14 lat.

14-letnia matka trafiła do szpitala w Chojnicach z noworodkiem, który miał ranę ciętą szyi. Pracownicy szpitala wezwali policję. Nastolatka nie została jednak jeszcze przesłuchana.

Noworodek z raną ciętą szyi trafił w poniedziałek do szpitala w Chojnicach. Z dzieckiem była jego 14-letnia matka, która urodziła rano w domu.

– „Noworodek był wydolny oddechowo i krążeniowo z raną ciętą szyi” – powiedział w rozmowie z portalem Czas Chojnic Piotr Wroński, zastępca dyrektora ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach. Lekarze udzielili pomocy dziecku. Niemowlę leży teraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Gdańsku.

Do szpitala wezwano policję. Nadal jednak nie ustalono, w jakich okolicznościach dziecko zostało zranione. Matka nie została przesłuchana. Wroński przekazał, że nie ma z nią „logicznego kontaktu”.

– „Kobieta została zaopatrzona ginekologicznie. Jest pod opieką psychiatry i psychologa” – stwierdził lekarz.

Prokuratura w Człuchowie wszczęła postępowanie dotyczące obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia. Sprawą zajmuje się także sąd rodzinny, ponieważ matka jest nieletnia.

– „Zdarzenie zaistniało, wszystko na to wskazuje, na terenie gminy Przechlewo. 14-letnia dziewczyna urodziła dziecko dziś rano. Jesteśmy w trakcie ustalania, co się potem wydarzyło. Dostałem informacje o obrażeniach noworodka, ale nie mam jeszcze ich zweryfikowanych, więc trudno się odnieść, jakie one rzeczywiście są” – powiedział w poniedziałek „Gazecie Pomorskiej” prokurator rejonowy w Człuchowie Mariusz Radomski.

Źródło: Czas Chojnic

Komisarz policji połamał żebra młodym funkcjonariuszom. Kara? Zawieszenie na 10 dni.

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
29,99 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub przegląd z nabiciem czynnika chłodzącego (od 79,99 zł) w Pel-Cars

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz