Home Kategorie Poruszające Polityk Lewicy przed zaginięciem zgwałcił kobietę? Szokujące ustalenia.

Polityk Lewicy przed zaginięciem zgwałcił kobietę? Szokujące ustalenia.

Polityk Lewicy przed zaginięciem zgwałcił kobietę? Szokujące ustalenia.

Od kilku dni trwają poszukiwania Jakuba B., który w tajemniczych okolicznościach zaginął 22 września w Krakowie. W sprawie pojawiły się nowe ustalenia.

Jakub B. zniknął 22 września. Jak informowała policja, 30-latek pomiędzy 11:00 a 13:00 wyszedł z hotelu „Hilton” przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do teraz nie wrócił i nie ma z nim kontaktu.

W dniu zaginięcia Jakub B. brał udział w służbowym szkoleniu. W trakcie przerwy, w tajemniczych okolicznościach wyszedł z budynku i odjechał, pozostawiając na sali swoje rzeczy. Świadkowie twierdzą, że jeszcze w trakcie szkolenia był wyraźnie zdenerwowany. Teraz wyszły na jaw szokujące fakty.

– „Mężczyzna jest podejrzewany o napaść seksualną na kobietę, która brała udział w tym samym szkoleniu w krakowskim hotelu. Sprawa została już zgłoszona na policję i przekazana prokuraturze. Śledczy oficjalnie nie komentują sprawy. Tymczasem znajomi i rodzina zaginionego we wtorek przed południem zorganizowali akcję poszukiwawczą w pobliżu hotelu Hilton na ul. Dąbskiej, gdzie B. był widziany po raz ostatni” – pisze „Gazeta Krakowska”.

– „Mężczyzna po imprezie firmowej PwC w krakowskim Hiltonie opuścił hotel i zniknął. W wyniku prowadzonych czynności ustaliliśmy, że w noc przed zaginięciem zgwałcił kobietę w hotelowym pokoju. Ślady miała zacierać osoba trzecia. Zabrała prześcieradło z pokoju tej pani, a z ustaleń wynika, że to nie pierwsza historia tego typu z zaginionym w roli głównej. Poprzednie też miały być wyciszane” – twierdzi informator „Gazety Krakowskiej”.

– „Ustaliliśmy, że krakowscy policjanci zabezpieczyli hotelowy monitoring. Według naszych informatorów widać na nim moment napaści seksualnej na kobietę i zaciągnięcia jej do pokoju” – podał z kolei portal tvp.info.

Do nowych ustaleń szybko ustosunkowała się Lewica.

– „Władze Nowej Lewicy podjęły w trybie natychmiastowym decyzję o zawieszeniu Jakuba B. w partii” – poinformowała partia.

Źródło: Gazeta Krakowska

Zbiorowy gwałt na 12-latku. Wcześniej został skatowany. „Jego stan jest krytyczny”.

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
Oferta zakończona!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz