Home Kategorie Ludzie Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Mocne słowa aktora.

Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Mocne słowa aktora.

Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Mocne słowa aktora.

Karol Strasburger w 2019 roku został ojcem Laury. Żoną 75-latka jest o 37 lat młodsza Małgorzata. Gdy dziecko urodziło się, aktor zmierzył się z ogromną krytyką dotyczącą tak późnego ojcostwa.

W rozmowie z „Jastrząb Post” Strasburger przyznał, że wychowywanie dziecka to ogromny wysiłek. Powinno mieć też stworzone odpowiednie warunki do rozwoju, co obecnie bywa trudne. Aktor nie zdecydowałby się po raz kolejny zostać ojcem.

– „Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego, bo jednak też o tym mówię, że wychowanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem, tym bardziej obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć stworzone warunki wykształcenia, sportu, dobrej opieki medycznej, to myślę, że dla rodziców jest to duże wyrzeczenie.  Na dwójkę to ja już nie, ja już wymiękam. To, co mamy nam wystarczy” – tłumaczył Karol Strasburger.

Strasburger chce, aby córka czuła obecność rodziców przez cały czas. Dzięki temu, że Laura jest jedynaczką, małżeństwo może poświęcić jej całą uwagę.

– „Chciałbym, aby nasza córka miała nas od rana do wieczora. Żeby nie było sytuacji, że mamy jakieś inne zajęcia, zajmujemy się gromadką dzieci, nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy i pełnym zaangażowaniem były z nimi bardzo blisko. Gdzieś te dzieci są, nie wiadomo gdzie, kto je wychowuje. Raz babcia, raz niania, bo rodzice nie mają czasu, bo trzeba dużo zarabiać, w związku z tym trzeba dużo pracować i nie ma się tego czasu. Więc ten model, który mamy nam w zupełności wystarcza” – powiedział Karol Strasburger dla „Jastrząb Post”.

Źródło: Jastrząb Post

Syn Krzysztofa Krawczyka jest w tragicznej sytuacji. Musi „żebrać o kawałek suchego chleba”.

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz