Home Kategorie Niesamowite Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca.

Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca.

Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca.

Baba Wanga pozostawiła po sobie wiele przepowiedni, z których wiele już się spełniło. Mistyczka z Bułgarii przepowiedziała rozpad ZSRR, katastrofę w Czarnobylu, a nawet własną śmierć. Jej wizja na przyszły rok jest przerażająca.

Baba Wanga przyszła na świat w Bułgarii w 1911 roku. Jako 12-latka straciła wzrok z powodu obrażeń odniesionych podczas wichury. Gdy miała 30 lat po raz pierwszy ujawniły się jej zdolności jasnowidzenia.

Eksperci przekonują, że spełniło się ok. 85% przepowiedni jasnowidzki. Przepowiedziała m.in. katastrofę w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany, wybór Baracka Obamy na prezydenta, atak na WTC, rozpad Związku Radzieckiego, a nawet dzień swojej własnej śmierci. Wanga zmarła w 1996 roku, pozostawiając po sobie wiele przepowiedni, z których liczne dopiero mają się spełnić. To, co zapowiadała kobieta na najbliższą przyszłość, mrozi krew w żyłach.

Jedna z przepowiedni dotycząca najbliższego czasu mówi o możliwej eksplozji w elektrowni atomowej. Mowa najpewniej o ośrodku położonym niedaleko Polski – w Zaporożu na Ukrainie. Co ciekawe, wizja ta pochodzi z tego samego okresu, w którym Wanga przepowiedziała katastrofę w Czarnobylu.

Obecnie przewidywania te stają się coraz bardziej alarmujące z powodu wojny w Ukrainie. Od marca 2022 roku Rosjanie okupują Zaporoską Elektrownię Jądrową. Wystarczy jeden błąd, który może doprowadzić do katastrofy.

Wizja Baby Wangi o katastrofie w zaporoskiej elektrowni atomowej jest przerażająca, a obserwatorzy przepowiedni zaznaczają, że bułgarska mistyczka w swoich wizjach widziała Europę w 2025 roku jako w większości niezamieszkałą. Zdaniem niektórych, jest to już przepowiednia postapokaliptyczna, która miałaby być konsekwencję wybuchu z elektrowni w Zaporożu.

Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”.

Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz