Home Kategorie Poruszające 25-latek bestialsko skatował bezdomnego w Gdańsku. Podejrzany to imigrant ze Wschodu.

25-latek bestialsko skatował bezdomnego w Gdańsku. Podejrzany to imigrant ze Wschodu.

25-latek bestialsko skatował bezdomnego w Gdańsku. Podejrzany to imigrant ze Wschodu.

Gdańska policja zatrzymała 25-latka, który pobił 37-letniego mężczyznę w jednym z pustostanów. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

22 września policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z pustostanów w Śródmieściu Gdańska znaleziono nieprzytomnego mężczyznę.

– „Funkcjonariusze ustalili, że ranny mężczyzna to 37-latek bez stałego miejsca zamieszkania, a obrażenia, których doznał powstały na skutek pobicia. Sprawca między innymi kopał i uderzał pięściami pokrzywdzonego po całym ciele” – przekazała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Ruszyło śledztwo. Policja szybko wytypowała podejrzanego. Okazało się, że za brutalnym pobiciem może stać 25-letni obywatel Białorusi, który przebywa na terenie Gdańska i nie ma stałego miejsca zamieszkania.

– „Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W piątek rano mężczyzna został zatrzymany na ulicy Podwale Staromiejskie. W sobotę policjanci doprowadzili 25-latka do prokuratury, gdzie na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa” – informuje rzeczniczka policji.

Sąd zastosował wobec 25-latka areszt tymczasowy na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Samochód wjechał na pasach w matkę z dziećmi. „2-letnie bliźniaczki wypadły z wózka”.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz