Home Kategorie Poruszające 23 osoby nie żyją. Rosjanie ostrzelali cywilów.

23 osoby nie żyją. Rosjanie ostrzelali cywilów.

23 osoby nie żyją. Rosjanie ostrzelali cywilów.

Nie milkną echa poprzednich zbrodni wojennych Rosjan, a już pojawiają się nowe. Tym razem ofiarą Rosjan padło 23 cywilów.

– „Rosjanie ostrzelali konwój ukraińskich cywilów, który próbował przedostać się na okupowaną cześć obwodu zaporoskiego. Pociski trafiły w ludzi stojących na drodze na peryferiach Zaporoża. Zginęły co najmniej 23 osoby, a 28 zostało rannych” – poinformował Ołeksandr Staruch, szef władzy obwodu Zaporoskiego.

– „Ludzie oczekiwali w kolejce na wyjazd na terytoria tymczasowo okupowane (przez Rosjan), żeby zabrać stamtąd swoich bliskich i dostarczyć pomoc humanitarną” – napisał Staruch na telegramie.

Rakiety trafiły w miejsce, w którym w dwóch rzędach stał konwój złożony z kilkadziesiąt samochodów osobowych i busów. Niestety w wyniku tego działania śmierć poniosły aż 23 osoby.

Rosjanie zintensyfikowali w ostatnich dniach ostrzały celów cywilnych w Zaporożu. 24 września regionalne władze oznajmiły, że pod gruzami zniszczonego budynku mieszkalnego zginęła jedna osoba, a siedem zostało rannych. Ile to będzie jeszcze trwać?

Są już pierwsi poszkodowani z zablokowanymi kontami bankowymi. Skarbówka inwigiluje bez naszej wiedzy.

Źródło: RMF24.pl

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz