Home Kategorie News PILNE! O 14:00 czasu Polskiego Putin ogłosi aneksję ukraińskich terenów.
1.22K

PILNE! O 14:00 czasu Polskiego Putin ogłosi aneksję ukraińskich terenów.

PILNE! O 14:00 czasu Polskiego Putin ogłosi aneksję ukraińskich terenów.

Powoli ale nieubłaganie zbliżamy się do godziny zero. Czeka na to świat, Polacy, Ukraińcy, czeka też sam Putin. Za parę godzin, ogłosi on aneksję ukraińskich terenów.

– „Putin dzisiaj o godz. 15 czasu moskiewskiego (godzina 14 w Polsce) ma podpisać dekret o aneksji czterech częściowo okupowanych regionów Ukrainy. Oczekiwane jest również wystąpienie prezydenta Rosji” – podaje tamtejsza agencja informacyjna RIA Novosti.

– „Władimir Putin weźmie udział w uroczystości podpisania traktatów o przyłączeniu nowych terytoriów do Rosji, która odbędzie się w piątek na Kremlu” – przekazał rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

– „Jutro w Wielkim Pałacu Kremlowskim, w Sali Świętego Jerzego, o godzinie 15 odbędzie się uroczystość podpisania umów o przyłączeniu nowych terytoriów do Rosji. Na uroczystości będzie długie wystąpienie prezydenta Putina” – mówił Pieskow w wczorajszym wywiadzie.

Na ten moment nie wiemy jakie będą skutki zachowania Putina i tej decyzji. Jedno jest jednak pewne, nie przejdzie ona na świecie bez echa. Można powiedzieć, że wszyscy czekają jak na szpilkach na to co się wydarzy.

Są już pierwsi poszkodowani z zablokowanymi kontami bankowymi. Skarbówka inwigiluje bez naszej wiedzy.

Źródło: onet.pl

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz