Home Kategorie News PILNE! NATO zwiększa zapasy amunicji. NATO jest gotowe do wojny na Ukrainie.

PILNE! NATO zwiększa zapasy amunicji. NATO jest gotowe do wojny na Ukrainie.

PILNE! NATO zwiększa zapasy amunicji. NATO jest gotowe do wojny na Ukrainie.

Na początku tygodnia sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg zwołał nadzwyczajne posiedzenie National Armaments Directors (CNAD) ws. zwiększenia amunicji członków NATO aby wesprzeć Ukrainę.

– „27 września odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Konferencji Narodowych Dyrektorów Uzbrojenia (ang. Conference of National Armaments Directors – CNAD). W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 45 państw, Unii Europejskiej oraz Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO)” – pisze portal defence24.pl.

W czasie posiedzenia, które miało miejsce, sekretarz generalny NATO wezwał członków do kontynuowania uzupełniania zapasów tak szybko, jak to możliwe, po to by wesprzeć Ukrainę.

USA również daje jasno do zrozumienia, że niezwykle ważne jest to, żeby pomóc Ukrainie na każdy możliwy sposób.  Cieszy nas to stanowisko niezmiernie.

W celu zapewnienia długoterminowego wsparcia dla Ukrainy, uczestnicy uznali znaczenie standaryzacji wymagań co pozwoli na stworzenie systemów, które pomogą Ukrainie, ale również innym krajom w podobnych sytuacjach.

PILNE! Jeżeli Putin użyje broni atomowej, to będzie to koniec Rosji.

Źródło: Defence24.pl

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
139,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu Kobido od 139,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz