Home Kategorie News PILNE! Putin chce zrealizować czarny scenariusz. Użyje bomby atomowej?!
4.05K

PILNE! Putin chce zrealizować czarny scenariusz. Użyje bomby atomowej?!

PILNE! Putin chce zrealizować czarny scenariusz. Użyje bomby atomowej?!

Sytuacja na Ukrainie zmienia się bardzo dynamicznie. Niestety, ale eksperci są również coraz bardziej zgodni co do jednego. Putin zamierza użyć bomby atomowej.

– „Putin uważa Zachód za mięczaków. Jest przekonany, że jeśli użyje broni atomowej, to wszyscy się przestraszą. Scenariusz jest czarny. Putin po przyłączeniu 20 procent terytorium Ukrainy do Rosji będzie kontynuował natarcie. Milion Rosjan trafi na front. Należy oczekiwać także użycia taktycznej broni jądrowej” – stwierdził podczas rozmowy z ze Sławomirem Jastrzębowskim prof. Nikołaj Iwanow, były radziecki dysydent pochodzenia białoruskiego, historyk, znawca Rosji z Uniwersytetu Opolskiego.

– „To sztandar ideologiczny, pod którym Putin tłumaczy rosyjską obecność na Ukrainie” – mówił o rosyjskim mirze profesor Iwanow.

– „W Rosji panuje przekonanie, że to państwo nie może być nie-imperium, że Rosja musi być potęgą” – dodał profesor.

– „On jest nacjonalistą i w to wierzy. Objął parasolem atomowym zagarnięte ziemie Ukrainy bo w to wierzy. I uważa Zachód – słusznie, czy nie – za mięczaków. Jest przekonany, że gdyby rzucił bombę atomową koło Charkowa, to nikt nie zareaguje. Że wszyscy się przestraszą, siądą z nim do stołu:” – mówił o Putinie Iwanow.

Rosyjska propaganda też stara się pokazać, że użycie atomówki to nic złego:

– „W telewizji rosyjskiej pokazuje się piękne grzyby z Czarnobyla. Znaleziono jakąś staruszkę, która ma sto lat, a nigdzie po Czarnobylu nie wyjechała. Że to nic strasznego. W rosyjskiej telewizji padło zaskakujące stwierdzenie, że w Rosji produkuje się bombę atomową, która nie powoduje radiacji. To oczywiście propaganda” – tłumaczy Iwanow.

PILNE! Doszło do zamachu stanu. Wojsko obaliło rząd.

Źródło: salon24.pl

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz