Home Kategorie News PILNE! Właśnie rozpoczęła się nowa fala zachorowań na COVID-19.
3.56K

PILNE! Właśnie rozpoczęła się nowa fala zachorowań na COVID-19.

PILNE! Właśnie rozpoczęła się nowa fala zachorowań na COVID-19.

Niemiecki minister zdrowia Karl Lauterbach ostrzegł właśnie, że Niemcy wchodzą w jesienno–zimową falę zachorowań na COVID-19. Choroba znów zaczyna się rozpędzać i zbierać żniwo.

W ciągu najbliższych tygodni ma również ruszyć kampania namawiająca Niemców do szczepień. Minister Zdrowia twierdzi też, że w tym roku będą mieli wszystko pod kontrolą.

Prezes Instytutu Roberta Kocha, Lothar Wieler, zwrócił dziś też uwagę na fakt, że obecnie obserwuje się wzmożony wzrost infekcji dróg oddechowych, co ciekawe można dokładnie to samo zauważyć w Polsce. Choruje naprawdę wiele ludzi. Nie tyle na COVID co na zapalenie płuc etc.

– „Pandemia jeszcze się nie skończyła, nawet jeśli jesteśmy w stosunkowo korzystnej i stabilnej sytuacji” – stwierdził Minister Zdrowia.

Minister Lauterbach ostrzegł, że ta fala nie ograniczy się tak szybko. Dlatego zaapelował do władz niemieckich regionów o baczną obserwację dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Uważa, że prewencja pomoże ochronić obywateli przed kolejną falą zakażeń.

PILNE! Doszło do zamachu stanu. Wojsko obaliło rząd.

Źródło: wydarzenia.interia.pl

 

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
39,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz