Home Kategorie News PILNE! HRW wzywa Unię Europejską do potępienia Izraela za zbrodnie przeciwko ludzkości.
1.53K

PILNE! HRW wzywa Unię Europejską do potępienia Izraela za zbrodnie przeciwko ludzkości.

PILNE! HRW wzywa Unię Europejską do potępienia Izraela za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Unia Europejska i jej państwa członkowskie powinny potępić zbrodnie władz izraelskich przeciwko ludzkości, apartheid i prześladowania mówi HRW.

– „Europejscy urzędnicy powinni wiedzieć, że będą uścisnąć dłoń przedstawicielom rządu popełniającego zbrodnie przeciwko ludzkości i który zakazał prominentnym grupom społeczeństwa obywatelskiego kwestionujących te nadużycia” – stwierdził Omar Sakhir dyrektor ds. Izraela i Palestyny ​​w Human Rights Watch.

– „Udawanie, że z Izraelem toczy się jak zwykle w obliczu eskalacji represji, wysyła wiadomość, że potępienie UE jest warte niewiele więcej niż papier, na którym jest napisane” – dodał.

Rada Stowarzyszenia UE-Izrael to forum mające na celu ułatwienie dialogu politycznego i zacieśnienie współpracy z Izraelem. Ostatnie posiedzenie Rady Stowarzyszenia odbyło się w 2012 r., a dalsze zebrania zostały wstrzymane po tym, jak władze izraelskie sprzeciwiły się stanowisku UE w sprawie osiedli na Zachodnim Brzegu.

Kilka palestyńskich, europejskich i międzynarodowych organizacji pozarządowych, a także 47 posłów do Parlamentu Europejskiego wyraziło poważne obawy dotyczące posiedzenia Rady Stowarzyszenia.

Porozumienie, które ustanowiło Radę Stowarzyszenia UE-Izrael, określa poszanowanie praw człowieka jako zasadniczy element. Rada Stowarzyszenia ma ponownie zebrać się w obliczu rosnącego konsensusu w międzynarodowym ruchu praw człowieka, że ​​surowe represje władz izraelskich wobec Palestyńczyków stanowią apartheid.

PILNE! Doszło do brutalnych zamieszek. Blisko 200 osób nie żyje.

Źródło: hrw.org

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz