Home Kategorie Ludzie Sekretny syn króla Karola III i Camilli domaga się udziałów w życiu rodziny. Diana miała wiedzieć o jego istnieniu.

Sekretny syn króla Karola III i Camilli domaga się udziałów w życiu rodziny. Diana miała wiedzieć o jego istnieniu.

Sekretny syn króla Karola III i Camilli domaga się udziałów w życiu rodziny. Diana miała wiedzieć o jego istnieniu.

Mężczyzna, który twierdzi, że jest nieślubnym synem księcia Karola i Camilli Parker Bowles mówi, że arystokracja miała chirurgicznie zmienić mu oczy i zęby, aby ukryć jego tożsamość.

Simon Charles Dorante-Day twierdzi, że jego adoptowani dziadkowie pracowali w królewskim domu w połowie lat 60-tych, gdy przyszedł na świat. Według 56-latka obecnie mieszkającego w Australii, adoptowana matka i babcia zabrały go do domu w Portsmouth, gdzie na krótko ponownie się z nimi spotkał.

Stwierdził też, że jego wnuki wyglądają podobnie do członków rodziny królewskiej. Wraz z oficjalnym końcem żałoby narodowej w Wielkiej Brytanii, uwaga opinii publicznej skupia się na przyszłości rodziny królewskiej. Teraz atmosferę podgrzewa fakt pojawianie się mało prawdopodobnego pretendenta do tronu.

56-letni Simon Charles Dorante-Day z Australii twierdzi, że jego biologicznymi rodzicami są Karol i Camilla. Mężczyzna chce otrzymać swoje miejsce w linii sukcesji. Simon przyszedł na świat w Portsmouth w 1966 roku, przed ślubem Karola z Dianą. Wierzy, że zmarła księżniczka dowiedziała się o jego istnieniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LucyLawless fan in the UK (@xenasargo)

– „Wierzymy, że Diana wiedziała o moim istnieniu, że poskładała wszystkie elementy” – powiedział zagranicznym mediom mężczyzna przed rokiem.

Diana była w momencie, gdy odkrywała prawdę o życiu rodziny królewskiej i obnażała to publicznie.

– „Napisałem do Mohameda Al-Fayeda, ojca Dodiego, z moją historią i powiedziałem mu, kim jestem. Jedną z obaw Diany miało być to, że istnieje sekretne dziecko.”

W rzeczywistości śmierć Diany skłoniła Dorante-Daya do upublicznienia informacji, jakimi dysponował. Zwrócił się do brytyjskich władz, które podobno potraktowały te doniesienia bardzo poważnie.

Źródło: 7news.com.au

Rząd sugeruje Polakom 17 stopni w domach. Jachira pokazała, jaka temperatura panuje w Sejmie.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz