Home Wideo Sceny niczym z filmu. Tak Rosjanie szukają poborowych.

Sceny niczym z filmu. Tak Rosjanie szukają poborowych.

Sceny niczym z filmu. Tak Rosjanie szukają poborowych.

Rosjanie chwytają się wszystkiego, aby powiększyć swoją armię podczas wojny na Ukrainie. We Władywostoku pracownik wojskowego biura meldunkowego i rekrutacyjnego wszedł przez okno, aby szukać poborowych.

21 września Władimir Putin ogłosił, że w Rosji przeprowadzona będzie „częściowa mobilizacja”. Zgodnie z deklaracjami, władze chcą oficjalnie rekrutować 300 tys. rezerwistów. Wszyscy mają trafić na Ukrainę.

Rosjanie wpadli w popłoch. Robią wszystko, aby uciec z kraju. W sieci pojawiają się nagrania pokazujące panujący chaos. Ci, którzy obawiają się poboru, zaczęli nawet dzwonić na ukraińską infolinię z poradami, jak się poddać i trafić do niewoli ukraińskiej.

Niektórzy próbują zabarykadować się we własnych blokach/mieszkaniach przed tymi, którzy werbują do wojska. „Ludzie Putina” mają jednak swoje sposoby, aby dotrzeć do przyszłych poborowych.

Jak donosi portal Nexta, we Władywostoku pracownik wojskowego biura meldunkowego i rekrutacyjnego wszedł przez okno do sieni domu, aby otworzyć drzwi wejściowe swoim wspólnikom. Wszystko po to, by ci w budynku mogli szukać poborowych.

W sieci wrze w sprawie „czeskiego Kaliningradu”. Amerykanie też kpią z Putina.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz