Home Kategorie Życie Unia wściekła na Niemcy. Chodzi o rozrzutność.

Unia wściekła na Niemcy. Chodzi o rozrzutność.

Unia wściekła na Niemcy. Chodzi o rozrzutność.

Jak wielką różnice robi zaledwie kilka lat. Niemcy z mesjasza Europy stali się nagle wrogiem publicznym numer jeden. O co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście o pieniądze.

Reszta Europy wścieka się z powodu kolosalnych niemieckich wydatków na wsparcie energetyki, twierdząc, że podzieli to Unie jeszcze bardziej na bogatych i biedaków.

Rosnącym napięciom nie pomaga fakt, że to właśnie nierozważne uzależnienie Berlina od rosyjskiego gazu, doprowadziło do krzysu energetycznego w Europie, który ma miejsce właśnie teraz.

W takich krajach jak Włochy czy Francja narasta niezadowolenie z ogłoszonego w zeszłym tygodniu przez Niemcy ogromnego pakietu wartości 200 mld euro, który ma uchronić konsumentów i przedsiębiorstwa. No cóż.

Wiele osób uważa, że cała afera rozgorzeje na dobre podczas piątkowego szczytu UE, który ma się odbyć w Pradze. Zaiste może to być ciekawe.

– „Niemcy pokazały tym pakietem duży środkowy palec reszcie Europy” – stwierdził jeden z urzędników UE.  Wygląda na to, że postawa Niemców, nie wszystkim się podoba.

PILNE! Rosja została sama, uciekają sojusznicy Putina.

Źródło: onet.pl

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)
tagi:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz