Home Kategorie Ludzie Lider Bayer Full bojkotuje TVP. „Traktuje się nas jako zapyziałych muzyków”.

Lider Bayer Full bojkotuje TVP. „Traktuje się nas jako zapyziałych muzyków”.

Lider Bayer Full bojkotuje TVP. „Traktuje się nas jako zapyziałych muzyków”.

Zespół Bayer Full postanowił zbojkotować Telewizję Polską. Sławomir Świerzyński zapowiedział bojkot w internecie. Do tego samego namawia swoich kolegów z branży.

Bayer Full to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Wydali siedem płyt, które sprzedały się w nakładzie niemal 16 mln sztuk. 12 grudnia 2021 roku widzowie TVP zobaczyli na antenie jubileusz zespołu z okazji 40-lecia działalności. Zdaje się jednak, że Sławomir Świerzyński szybko się tam nie pojawi. We wpisie na Facebooku artysta stwierdził, że obecnie w TVP nie ma dobrej atmosfery dla muzyki tanecznej.

– „W związku z obecną sytuacją medialną i oczernianiem muzyki i wykonawców DP informuję: zawsze uczciwie i profesjonalnie wykonujemy i wykonywaliśmy nasze koncerty. Uczciwie płacimy podatki i prowadzimy działalności zgodnie z obowiązującym prawem. Od pewnego czasu wylewa się na Nas kolejne absurdalne pomówienia i oszczerstwa” – napisał Sławomir Świerzyński.

Lider Bayer Full nie napisał o jakich pomówieniach i oszczerstwach mowa. Zapowiedział jednak koniec współpracy z Telewizją Polską.

– „Oświadczam, iż zamierzam zaprzestać współpracy z TVP, pomimo wcześniejszych ustaleń. Muzyka, a zwłaszcza piosenka taneczna wymaga dobrej aury i atmosfery do dawania publiczności radości i uśmiechu, a takiego klimatu obecnie w TVP nie ma. Będę namawiał moje koleżanki i kolegów z DP o zaprzestanie współpracy z TVP. Gramy tę muzykę od 1990r. na koncertach w Polsce i za granicą, jeden koncert naprawdę nie ma dla Nas znaczenia. Przykre jest to, że pomimo tak doskonałych wyników oglądalności TVP z udziałem DP, nadal traktuje się Nas jako niedouczonych i zapyziałych muzykantów” – dodał.

Dramatyczny stan zdrowia polskiej piosenkarki. Nowotwór i dwie inne śmiertelne choroby.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz