Home Kategorie Poruszające 23-latka poddała się eutanazji. Miała dość życia.

23-latka poddała się eutanazji. Miała dość życia.

23-latka poddała się eutanazji. Miała dość życia.

Zagraniczne media poinformowały o śmierci 23-latki, która nie chciała dłużej żyć z traumą, która została jej po zamachach terrorystycznych w Brukseli. Nazywała się, Shanti De Corte.

17-letnia Belgijka wraz z 90 innymi uczniami z kolegium Sint-Rita z Kontich przebywała na lotnisku w stolicy Belgii. Miała lecieć na wycieczkę do Rzymu. Wtedy właśnie doszło do tragedii.

Tego dnia na lotnisku w Brukseli doszło do jednego z największych ataków terrorystycznych ostatnich lat. W ich wyniku zginęły 32 osoby a 316 zostało rannych.

Młoda Belgijka znajdowała się zaledwie kilka metrów od napastników. Wprawdzie jej samej udało się ujść z tej sytuacji bez żadnych obrażeń, ale trauma, której się nabawiła, zniszczyła dziewczynę. Trafiła ona do szpitala psychiatrycznego.

Od tamtego czasu Shanti toczyła bardzo trudną walkę. Internautom ciągle o tym opowiadała.

W 2020 roku Shanti zgłosiła się do organizacji, która broni prawa do „godnej śmierci”. To właśnie wtedy podjęła decyzję dot. poddania się eutanazji. Wniosek przepadało dwóch psychiatrów, którzy wydali pozytywną decyzję w tej sprawie.

– „Śmiałam się i płakałam. Aż do ostatniego dnia. Kochałam i pozwolono mi poczuć, czym jest prawdziwa miłość. Teraz odejdę w spokoju. Wiedzcie, że już za wami tęsknię” – napisała przed śmiercią dziewczyna.

Nagła zmiana pogody! Zima nas zaskoczy.

Źródło: o2.pl

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz