Home Kategorie Poruszające Tragedia w „Chłopakach do wzięcia”. Znalazł ciało żony. „Wisi na pasku”.

Tragedia w „Chłopakach do wzięcia”. Znalazł ciało żony. „Wisi na pasku”.

Tragedia w „Chłopakach do wzięcia”. Znalazł ciało żony. „Wisi na pasku”.

W programie „Chłopaki do wzięcia” pojawił się nowy bohater Dariusz. Wyznał jak ogromna tragedia spotkała go w życiu. W domu odnalazł zwłoki ukochanej żony.

Dariusz liczy na to, że dzięki „Chłopakom do wzięcia” zmieni swoje życie i pozna wartościową partnerkę. Wspomnienia z przeszłości cały czas są dla niego traumatyczne. Tamtego dnia czuł, że dojdzie do tragedii i straci kogoś ukochanego. Nie wiedział jednak, kogo. Jego żona myślała, że chodzi o bratanicę i poleciła pojechać z dzieckiem do szpitala. Niedługo potem kobieta sama nie żyła, popełniła samobójstwo.

Telefon od brata

Dariusz wspomina, że tamtego dnia zadzwonił do niego brat i błagał, aby pomóc przewieźć jego córkę do szpitala. Mówił, że dziecko umiera. Darek pamięta, że była sobota i nie chciało mu się za bardzo podnosić z łóżka.

– „Siedzę sobie i powiedziałem do żony, że dzisiaj ktoś umrze. […] To odruchowe, mam takie dziwne zdolności. Nieświadomie. Powiedziałem, że umrze ktoś bardzo mi bliski. Żona dopytuje się, kto. Miała takie dziwne wypłoszone oczy. Ja mówię, że ktoś bardzo mi bliski, ale nie wiem kto” – mówił Dariusz przed kamerą.

Żona stwierdziła, że powinien pomóc bratanicy, w końcu chodziło o jej życie. Dariusz posłuchał się ukochanej – w szpitalu dziecku wykonano badania i wszyscy wrócili do domu. Darek nie sądził, że po przekroczeniu progu spotka go prawdziwy koszmar.

– „Wchodzę do mieszkania i patrzę, że moje kochanie się nie odzywa. Patrzę, że stoi w łazience, ale ma wyłączone światło. Mówię jej „skarbie, znowu masz depresję? Zapal światełko, co tak siedzisz po ciemku?”. Ale ona stoi w tej łazience i drzwi są uchylone” – mówił Dariusz. Miał zamiar ją przytulić.

Wisiała na pasku

– „Ja do góry patrzę, a ona wisi na pasku. Pobiegłem do kuchni, złapałem nóż i szybko uciąłem pasek. Ona spadła, złapałem ją, wyciągnąłem na korytarz i zacząłem reanimować. Zaraz zacząłem panikować, dzwonić po karetkę. Wziąłem na głośnomówiący, cały czas reanimowałem, ale się zorientowałem, że ona była jakaś zimna” – opowiadał zapłakany bohater.

Po śmierci żony Dariusz płakał cały dzień i całą noc. Spełnił też ostatnie życzenie ukochanej i skremował jej ciało.

Internauci w komentarzach udzielili wsparcia i kibicują Darkowi, aby ułożył sobie życie na nowo.

23-latka poddała się eutanazji. Miała dość życia.

Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
149,00 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz