Home Kategorie Ludzie Maja Staśko pokazała się w TAKIM stroju. Wywołała ogromną burzę.

Maja Staśko pokazała się w TAKIM stroju. Wywołała ogromną burzę.

W weekend w Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się XIV Ogólnopolski Kongres Kobiet. Poruszano tematy gospodarki, biznesu, ekologii czy wojny na Ukrainie. Całą uwagę mediów przykuł jednak strój Mai Staśko.

8 i 9 października miał miejsce XIV Kongres Kobiet pod hasłem „Moc jest w nas. Kobiety na rzecz pokoju, równości, klimatu i demokracji”. Wydarzenie zorganizowano we wrocławskiej Hali Stulecia.

W programie znalazły się debaty o m.in. gospodarce, przywództwu, ekologii, zdrowiu, kulturze, edukacji czy praworządności. Pod koniec wydarzenia rozdano też nagrody. Jedną z nich dostał lider PO Donald Tusk, co wywołało niemałe kontrowersje.

Na wydarzeniu pojawiła się też Maja Staśko, aktywistka, która prowadziła jeden z paneli. Uwagę przede wszystkim przykuł jej strój, który wiele osób uznało za nieodpowiedni.

Staśko założyła bluzę, która odsłaniała znaczną część jej ciała. Strój kobiety spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami w social mediach.

Maja była poirytowana faktem, że zamiast o panelach, głównie mówi się o nagrodzie dla Tuska i jej stroju.

Do dyskusji włączyła się posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska, która stwierdziła, że to właśnie Staśko skupia się na swoim stroju, a nie merytorycznych treściach wystąpień.

Dziennikarka TVN24 baraszkuje z dziewczyną na plaży. Półnaga sesja rozpaliła internautów.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz