Home Kategorie Poruszające Tragedia podczas meczu. Nie żyje 19-letni piłkarz.

Tragedia podczas meczu. Nie żyje 19-letni piłkarz.

Tragedia podczas meczu. Nie żyje 19-letni piłkarz.

19-letni piłkarz oglądał mecz swojego brata, gdy w pewnym momencie oparł się o barierkę, przez którą poraził go prąd. Młody sportowiec trafił do szpitala, gdzie niedługo później zmarł.

We wtorek dotarły do nas smutne wieści o śmierci Fabricio Domingueza, zawodnika argentyńskiego Gimnasia y Esgrima de Mendoza. Młody piłkarz 3 października został silnie porażony prądem, gdy oglądał mecz swojego brata.

W pewnym momencie 19-latek oparł się o ogrodzenie i doznał silnego porażenia prądem. Z powodu odniesionych obrażeń trafił do szpitala, gdzie ostatecznie zmarł. Niestety, nadal nie wiadomo dlaczego siatka była pod napięciem. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

– „Dziękujemy wszystkim, którzy modlili się za Fabricia. Teraz nie można zrobić dla niego nic, poza tym. Zabiera go Bóg, Fabricio niestety zmarł” – powiedział Luis, wujek młodego piłkarza.

– „Cała jego przyszłość legła w gruzach. Rodzina jest zrozpaczona, nie wie, co ze sobą zrobić. W tej chwili jadę do szpitala, aby zobaczyć mojego brata (ojca Fabricia), który jest rozbity. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o naszą rodzinę” – dodał.

W środę rano o śmierci Domingueza poinformował również klub młodego piłkarza.

– „Klub Gimnasia głęboko żałuje śmierci Fabricio Domingueza i towarzyszy jego rodzinie w tym trudnym momencie. Obyś spoczywał w pokoju, Fabri. Dziękujemy za noszenie czarno-białej koszuli i bycie wspaniałą osobą, którą byłeś. Wiemy, że będziesz żył wiecznie” – napisano w mediach społecznościowych zespołu, dołączając zdjęcie młodzieżowca.

Nie żyje wybitna sportsmenka. Dwa miesiące temu urodziła córeczkę.

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz