Home Wideo Wstrząsająca reakcja Rosjanki na ataki rakietowe w Ukrainie.

Wstrząsająca reakcja Rosjanki na ataki rakietowe w Ukrainie.

Wstrząsająca reakcja Rosjanki na ataki rakietowe w Ukrainie.

Rosjanka, która prowokowała Ukrainki, szerząc rosyjską propagandę w Austrii, skompromitowała się po raz kolejny. Tym razem nagrała film, gdzie tańczy i cieszy się z ataków rakietowych na ukraińskie miasta.

W poniedziałek Rosjanie przeprowadzili ataki rakietowe na wiele miast Ukrainy. Według wstępnych doniesień zginęło w nich 19 osób, a ponad 100 zostało rannych.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak na ataki reaguje Rosjanka mieszkająca w Niemczech. Kobieta wydaje się wyjątkowo zadowolona i cieszy się z ostrzałów rakietowych, tańcząc do muzyki.

Kobieta już wcześniej zszokowała opinię publiczną swoimi zachowaniami. Rosjanka prowokowała Ukrainki, pytając „czyj jest Chersoń” i krzyczała na całą ulicę „Rosja zwycięży!”. Wszystko działo się na ulicach austriackiego Salzburga.

– „Chciałam pokazać że [Ukraińców] tutaj nikt się nie boi. Byłam sama, a ich dwie. One tutaj wszystkiego się boją. A Rosjanie chodzą spokojnie. Ale piszą na TikToku, że oni [Ukraińcy] są tutaj bogami” – tłumaczyła Rosjanka nagrany filmik.

Odgłosy eksplozji w Rosji. Fragmenty rakiet spadły na budynek mieszkalny.

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz