Home Wideo Chwaliła się, że idzie „zabijać Ukraińców”. Teraz wygląda tak…

Chwaliła się, że idzie „zabijać Ukraińców”. Teraz wygląda tak…

Do ukraińskiej niewoli trafiła Anna Babicka, szeregowa wojska rosyjskiego. Kobieta przyjechała na Ukrainę w sierpniu tego roku. Wtedy też w mediach społecznościowych w wulgarny sposób chwaliła się, że „jedzie zabijać Ukraińców”.

Ukraińscy żołnierze opublikowali nagranie z jednego z regionów kraju, gdzie trwa kontrofensywa. Coraz więcej Rosjan stara się uciec z frontu, niektórzy z kolei poddają się i trafiają do niewoli.

Jedną z takich osób jest Anna Babicka. Jak twierdzi, poszła do komisji wojskowej po tym, jak ogłoszono częściową mobilizację. Jej posty w social mediach świadczą, że zrobiła to dobrowolnie.

– „Idę [zabijać] Ukraińców” – pisała kobieta.

Jednak po tym, jak przyjechała do Ukrainy, przestała być tak radykalna. Poddała się, trafiła do ukraińskiej niewoli, a żołnierzy przekonywała, że nie jest żołnierką, a jedynie „medykiem”. – Przyszła już [zabijać] – ironizuje bloger wojenny Anatolij Stirlitz na Facebooku.

Kobieta najprawdopodobniej zostanie wymieniona na ukraińskich jeńców, którzy przebywają w rosyjskiej niewoli. We wtorek w ramach kolejnej takiej wymiany ze stroną rosyjską do domu powróciło 32 ukraińskich wojskowych – poinformował Andrij Jermak, szef biura prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Wstrząsająca reakcja Rosjanki na ataki rakietowe w Ukrainie.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz