Home Kategorie Poruszające Szok! Pielęgniarka mordowała noworodki, a później wysłała list. To niesłychane, o czym napisała.

Szok! Pielęgniarka mordowała noworodki, a później wysłała list. To niesłychane, o czym napisała.

Szok! Pielęgniarka mordowała noworodki, a później wysłała list. To niesłychane, o czym napisała.

Pielęgniarka Lucy Letby została oskarżona o mordowanie noworodków na oddziale neonatologicznym szpitala w Chester. Obecnie trwa rozprawa 32-latki, a na jaw wychodzą kolejne przerażające fakty.

Wstrząsająca historia 32-letniej pielęgniarki Lucy Letby ujrzała światło dzienne na początku października. Kobieta miała mordować noworodki: 5 chłopców i 2 dziewczynki oraz planować zabicie nawet 10 kolejnych dzieci. Tych okropnych zbrodni miała dopuścić się między czerwcem 2015 a czerwcem 2016 roku w szpitalu Countess of Chesterl w Cheshire.

10 października ruszył jej proces. Oskarżyciel na sali sądowej był bezlitosny dla 32-latki. Nazwał ją „trucicielką” i przedstawił mocne dowody wskazujące na to, że jest morderczynią.

Lucy Letby miała mordować dzieci poprzez podawanie im insuliny, co doprowadzało do skrajnie niebezpiecznego spadku poziomu cukru we krwi, a w efekcie do śmierci dzieci. Inną metodą było wstrzykiwanie powietrza w żyły, co doprowadzało do zatorów.

Podczas rozprawy pielęgniarka usłyszała aż 22 zarzuty, związane z bezwzględnym mordowaniem maleńkich dzieci w szpitalu. Kobieta nie przyznała się do żadnego z nich.

W trakcie rozprawy zeznawała matka jednego z zamordowanych dzieci. Kobieta przyznała, że raz weszła na salę, gdy pielęgniarka zajmowała się jej maleństwem. Chłopiec miał krwawić z ust, ale Letby uspokajała matkę. Powiedziała: „zaufaj mi, jestem pielęgniarką”.

Chłopiec był jednak w bardzo złym stanie. Szybko stracił ponad 25% krwi i nie przeżył. Pielęgniarka miała później sporządzać notatki wprowadzające w błąd na temat prawdziwego powodu krwawienia.

Jak orzekł sąd, pielęgniarka wysłała kartkę z wyrazami współczucia pogrążonym w żałobie rodzicom córeczki, którą czterokrotnie próbowała zamordować. Dziewczynka miała być jej pierwszą ofiarą. Najpierw próbowała zabić ja za pomocą insuliny. Gdy nie udało się zrealizować morderczego planu, w końcu wstrzyknęła jej powietrze i to ostatecznie zamordowało bezbronne dziecko.

– „Letby przyznała, że ​​wysłanie kartki przez pielęgniarkę do rodziny nie było normalne i był to jedyny raz, kiedy to zrobiła” – powiedział prokurator.

Źródło: The Mirror

Ojciec przez lata gwałcił nieletnią córkę. Wpadł na gorącym uczynku.

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
349,00 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz