Home Kategorie Niesamowite Jaki jest Twój psychologiczny wiek? Ten test to pokaże.

Jaki jest Twój psychologiczny wiek? Ten test to pokaże.

Czy wiesz, jakie jest Twój psychologiczny wiek? Nie każdy wie, że umysł może mieć mniej lub więcej lat, niż może wskazywać na to data urodzenia. Wiek mentalny można łatwo sprawdzić, rozwiązując ten test.

Specjaliści już dawno temu stwierdzili, że daną osobę charakteryzuje nie tylko jej wiek metrykalny, ale też wiek mentalny, który określa się na podstawie tego, jak myślimy i jak działamy. Często różni się on znacząco od daty urodzenia.

Wiek psychologiczny najdokładniej określają psycholodzy, ale można to zrobić także samodzielnie w domu. Wystarczy przyjrzeć się poniższemu obrazkowi. Im dłużej będziesz mu się przyglądać, tym więcej dostrzeżesz na nim psów. To, ile czworonogów zobaczysz, świadczy o tym, ile lat ma twój umysł.

Jeśli znalazłeś:

  • 4 psy — mentalnie masz 20-25 lat, jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia.
  • 5 psów — masz mentalnie 25-30 lat, najważniejszy jest dla ciebie rozwój osobisty, jesteś uczciwy i preferujesz proste rozwiązania.
  • 6 psów — twoja psychika ma 30-40 lat, zależy ci na spokoju i stabilizacji, twardo stąpasz po ziemi, masz dość staroświeckie podejście do życia.
  • 7 psów — jesteś mentalnym dzieckiem, masz 10-20 lat, charakteryzuje cię niewinność, prostolinijność, ale także naiwność.

Wojciech Glanc z przerażającą wizją przyszłości. „Widzę dzieci chowające się pod stołem”.

Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
93,60 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Do 48% zniżki na: Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz