Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska przeszła ogromną metamorfozę. Zdjęcia zdradzają wszystko.
1.65K

Dagmara Kaźmierska przeszła ogromną metamorfozę. Zdjęcia zdradzają wszystko.

Dagmara Kaźmierska przeszła ogromną metamorfozę. Zdjęcia zdradzają wszystko.

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną popularność dzięki programowi „Królowe życia”. Celebrytka nie ukrywa, że korzystała z pomocy medycyny estetycznej. Na przestrzeni lat bardzo się zmieniła.

Kaźmierska ma dość bogatą przeszłość. Jej wyrazistość i energia sprawiły, że stała się prawdziwą „królową życia” i na stałe zagościła w polskim show biznesie.

Dagmara jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z synem Conanem, czy pokazującymi luksusowe wnętrza jej apartamentu. Często jednak prezentuje fotografie z domowego archiwum.

Jak przyznaje, jeszcze kilkanaście lat temu nie myślała nawet o skorzystaniu z medycyny estetycznej. Z nostalgią stwierdziła, że wtedy wystarczyła jej tylko „pomadka do ust”, a teraz każdy dzień zaczyna od nakładania „szpachli”.

Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska zmieniła się mocno przez ostatnie kilkanaście lat, wystarczy tylko wspomnieć o zmianie koloru włosów z ciemnego na blond. Inne zmiany możecie wytropić sami, przeglądając zdjęcia „królowej życia” z różnych okresów.

Dramat Julii Wieniawy. Gwiazda straciła majątek.

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
63,99 zł
79,99 zł
Oferta zakończona!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz