Home Kategorie News PRZERAŻAJĄCE! Syn polityka prawicowej partii zastrzelił dwie osoby pod klubem LGBT.

PRZERAŻAJĄCE! Syn polityka prawicowej partii zastrzelił dwie osoby pod klubem LGBT.

PRZERAŻAJĄCE! Syn polityka prawicowej partii zastrzelił dwie osoby pod klubem LGBT.

W centrum Bratysławy napastnik zastrzelił dwie osoby i jedną ranił, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. To co ustalono później sprawia, że jeżą się włosy na głowie.

Atak nastąpił przed bratysławskim klubem Tepláreň, którą członkowie społeczności LGBT+ uważali za swoje bezpieczne miejsce. Zaledwie chwilę później do napadu przyznał się przez portal Twitter anonim, który kilka godzin przed napaścią zamieścił antyżydowsk i antyLGBT+ manifest.

Gdy policja  poszukiwała zabójcy, ten komunikował się z ludźmi za pośrednictwem Twittera. Kilka godzin przed atakiem opublikował status, w którym napisał, że jest zdecydowany na mord. Po ataku pisał „nie mam wyrzutów sumienia, czyż to nie zabawne?”, a w dodatku nabijał sięz policji, która nie potrafiła go znaleźć.

Ostatni swój post napisał niedługo  przed północą i brzmiał on: „cześć, do zobaczenia po drugiej stronie”. Rano policja podała informację o odnalezieniu zwłok 19-latka.

Jego ojciec w 2020 roku kandydował w wyborach parlamentarnych z ramienia partii Vlasť (Ojczyzna). Partię tę założył Štefan Harabin – były sędzia, były przewodniczący Najwyższego Sądu Słowackiej Republiki i były minister sprawiedliwości, który notabene też był przeciwnikiem LGBT+

Nieznane świadczenie z ZUS. Można dostać nawet 1300 zł.

Źródło: krytykapolityczna.pl

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz