Home Kategorie Ludzie Dzień Obrońców Ojczyzny. Prezydent Wołodymyr Zełenski: Dziękuję wszystkim obrońcom Ukrainy [WIDEO]

Dzień Obrońców Ojczyzny. Prezydent Wołodymyr Zełenski: Dziękuję wszystkim obrońcom Ukrainy [WIDEO]

Dzień Obrońców Ojczyzny. Prezydent Wołodymyr Zełenski: Dziękuję wszystkim obrońcom Ukrainy [WIDEO]

– „Dzień, który minął, piątek 14 października to nasze święto, Dzień Obrońców Ojczyzny, święto naszej patronki Najświętszej Bogurodzicy i Dzień Kozaków” – mówił Zełenski.

– „Chcę podziękować wszystkim, którzy składali dzisiaj życzenia sobie nawzajem i naszej armii, wszystkim naszym żołnierzom. Chcę podziękować wszystkim, którzy spędzili ten dzień tak jak wiele innych, na polu walki i na służbie” – mówił ze wzruszeniem prezydent.

Prezydent Ukrainy podkreślił, że Ukraina pamięta o wszystkich swoich obrońcach i i nie zostawi żadnego z nich na pastwę wroga.

Zełenski dodał, że chce również podziękować wszystkim osobom znajdującym się na terytoriach okupowanych przez Rosję, którzy świętowali Dzień Obrońców Ojczyzny w ciszy.

Wideo z przemówienia Zełenskiego znajduje się poniżej. Mamy nadzieje, że ten dzień będzie dla Ukraińców szczęśliwy i będzie oznaczony pasmem sukcesów na froncie. Trzymamy za to kciuki.

PILNE! Zagrożenie wzrosło bardziej niż się spodziewano. Polski rząd wzywa Polaków do opuszczenia kraju.

Źródło: Polsatnews.pl

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
119,20 zł
199,00 zł
69 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz