Home Kategorie News PILNE! UK chce dołączyć do nowego sojuszu.

PILNE! UK chce dołączyć do nowego sojuszu.

PILNE! UK chce dołączyć do nowego sojuszu.

Członkowie transpacyficznego paktu o wolnym handlu mogliby zasadniczo zgodzić się, aby w tym roku Wielka Brytania przystąpiła jako nowy członek. Wyszli z UE i dołączą do nowego paktu.

Yamagiwa powiedział na wspólnej konferencji prasowej po spotkaniu ministerialnym w Singapurze dotyczącym regionalnego porozumienia handlowego, uważa, że ​​w oparciu o poglądy niektórych członków może dojść do podstawowego porozumienia „być może w tym roku”.

Proces przystąpienia Wielkiej Brytanii do 11-członowego paktu, formalnie znanego jako Kompleksowa i Postępowa Umowa o Partnerstwie Transpacyficznym, „będzie dobrym precedensem” w zakresie spełniania wysokich standardów dotyczących zasad handlu i przejrzystości, powiedział Yamagiwa, minister właściwy rewitalizacji gospodarczej.

Jednodniowe spotkanie omawiało wejście Wielkiej Brytanii do CPTPP, czyli akronimu regionalnego porozumienia o wolnym handlu. Japonia jest przewodniczącym grupy roboczej ds. przewidywanego członkostwa Wielkiej Brytanii.

Kraj złożył wniosek o akcesję w lutym ubiegłego roku, a kilka miesięcy później Komisja CPTPP, najwyższy organ decyzyjny grupy, zgodziła się formalnie rozpocząć negocjacje z Wielką Brytanią.

Agnieszka przygotowuje zwłoki do pogrzebu. Tłumaczy ona dlaczego zwłokom zakłada się pieluszki.

Źródło: english.kyodonews.net

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
15,84 zł
33,80 zł
Oferta zakończona!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)
tagi:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz