Home Kategorie Życie Tragiczny atak w szpitalu w Szczecinie. Pacjent rzucił się z nożem na lekarza. Są ofiary.
2.07K

Tragiczny atak w szpitalu w Szczecinie. Pacjent rzucił się z nożem na lekarza. Są ofiary.

Tragiczny atak w szpitalu w Szczecinie. Pacjent rzucił się z nożem na lekarza. Są ofiary.

W sobotę wieczorem pacjent zaatakował pracowników szpitala w Szczecinie. Agresor zmarł, jednak policja nie udziela informacji, jak do tego doszło. Ranny jest jeden z lekarzy.

Do zdarzenia doszło w sobotę w szpitalu przy ul. Sokołowskiego w Szczecinie. Policja informację o agresywnym zachowaniu jednego z pacjentów otrzymała późnym wieczorem.

– „Mężczyzna przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował personel” – powiedziała w niedzielę po południu w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie mł. asp. Ewelina Gryszpan. Agresor zmarł, jednak policja nie udziela informacji, w jakich okolicznościach do tego doszło.

Jak przekazał rzecznik szpitala Tomasz Owsik-Kozłowski, mężczyzna zaatakował nożem i ranił personel medyczny. Powiedział, że szpital nie udziela szczegółowych informacji, a sprawę bada policja i prokuratura.

Dodał też, że dyrekcja zaproponowała objęcie wsparciem psychologicznym zarówno personel, jak i pacjentów. Według lokalnych mediów, personel szpitala obezwładnił napastnika. TVN24 podało, że ranny jest jeden z lekarzy.

Więcej informacji przekazała w niedzielę wieczorem w rozmowie z PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

– „Ze wstępnych ustaleń wynika, że pacjent jednego z oddziałów szpitalnych, przy użyciu ostrego, niebezpiecznego przedmiotu zaatakował pracownika tegoż szpitala. Mężczyzna ten został obezwładniony, po czym doszło u niego do zatrzymania akcji serca i zmarł” – oznajmiła.

Według niepotwierdzonych doniesień u agresora dwukrotnie miało dojść do nagłego zatrzymania krążenia. Za pierwszym razem udało się przywrócić czynności życiowe, jednak reanimacja nie powiodła się za drugim razem.

Źródło: PAP

Agnieszka przygotowuje zwłoki do pogrzebu. Tłumaczy ona dlaczego zwłokom zakłada się pieluszki.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz