Home Kategorie Poruszające Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

„Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie” – napisał w mediach społecznościowych ojciec 13-latki.

Zwłoki nastolatki odnaleziono na osiedlu w Inowrocławiu.

– „Na miejscu trwają czynności prokuratorskie i policyjne” – potwierdziła wcześnie asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu.

Ciało odnaleziono przy pustostanie przy ul. Długiej. Radio Pik nieoficjalnie poinformowało, że w sprawie zatrzymany został 18-latek.

Ze strony policji zaraz po odnalezieniu zwłok został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Nadii. Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu również potwierdziła, że w środę zostały znalezione zwłoki młodej kobiety.

Nadia ostatni raz była widziana w niedzielę, gdy około południa wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem i białym obrysem postaci Myszki Mickey. 13-latki szukała policja oraz organizacja SOS Zaginięcia. 13-latki szukał też ojciec, który zamieścił na profilu społecznościowym apel z pomocą w odnalezieniu córki.

Nie żyje 5-letnia dziewczynka, którą matka przywiozła do szpitala. Wstrząsające ustalenia.

Pakiety day spa dla 1-2 osób
Pakiety day spa dla 1-2 osób
79,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety day spa z masażem twarzy i więcej za 89,99 zł i inne opcje w JUGI – Kosmetologia & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz