Home Kategorie Poruszające Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

Zaginiona Nadia nie żyje. „Mój świat runął”.

„Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie” – napisał w mediach społecznościowych ojciec 13-latki.

Zwłoki nastolatki odnaleziono na osiedlu w Inowrocławiu.

– „Na miejscu trwają czynności prokuratorskie i policyjne” – potwierdziła wcześnie asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu.

Ciało odnaleziono przy pustostanie przy ul. Długiej. Radio Pik nieoficjalnie poinformowało, że w sprawie zatrzymany został 18-latek.

Ze strony policji zaraz po odnalezieniu zwłok został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Nadii. Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu również potwierdziła, że w środę zostały znalezione zwłoki młodej kobiety.

Nadia ostatni raz była widziana w niedzielę, gdy około południa wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem i białym obrysem postaci Myszki Mickey. 13-latki szukała policja oraz organizacja SOS Zaginięcia. 13-latki szukał też ojciec, który zamieścił na profilu społecznościowym apel z pomocą w odnalezieniu córki.

Nie żyje 5-letnia dziewczynka, którą matka przywiozła do szpitala. Wstrząsające ustalenia.

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz