Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji podzielił się przerażającymi obrazami, które możemy ujrzeć już na przełomie października i listopada.

Jackowski opublikował nową, przerażającą przepowiednie. Przewiduje, że na przełomie października i listopada zdarzy się coś, co będzie miało poważne dalsze konsekwencje. Jasnowidz dostrzegł m.in. rozłam w NATO, tajemniczą prowokację, a także dziwną, nową broń, której używać będą Rosjanie.

W swojej nowej wizji Krzysztof Jackowski wiele miejsca poświęcił zbliżającej się prowokacji. Jasnowidz nie jest w stanie dokładnie tego wytłumaczyć, ale jest zdania, że najpewniej chodzić będzie o jakieś wydarzenie związane z koleją. W swoich słowach jasnowidz z Człuchowa podkreśla rangę tego wydarzenia.

– „W prowokacji posłużą się koleją, być może całym zestawem towarowym, kolejowym, to jest bardzo ważne Drodzy Państwo, to będzie bardzo poważna prowokacja. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że właśnie po tej prowokacji zaistnieje panika, o której mówię, którą coraz bardziej czuję” – powiedział Jackowski.

Jasnowidz zwraca uwagę na coraz większą polaryzację w siłach NATO. Niektóre państwa, choć ich nazw Jackowski nie podaje, jego zdaniem opowiedzą się po którejś ze stron w trwającym konflikcie międzynarodowym.

– „Nagle powstanie taka wyraźna polaryzacja między jedną a drugą stroną konfliktu międzynarodowego. Zwrócimy uwagę na to, że świat, że pewne państwa się swoim zachowaniem określą i w pewnym sensie będą pokazywały, po której stronie są” – dodał i powrócił do symbolu kolei:

– „Pamiętajcie kolej, pociągi. Ta prowokacja w późniejszych skutkach będzie niebezpieczna. Albo wywoła jakąś kontrę, albo w swoich skutkach będzie groźna” – podsumował wizjoner.

W wizji Krzysztofa Jackowskiego pojawia się dziwna, tajemnicza broń Rosjan. Zdaniem jasnowidza będzie to „niewidzialna broń”. Ten nadchodzący czas przełomu października i listopada człuchowianin określa mianem najniebezpieczniejszego od początku wojny w Ukrainie. Wizjoner jest przekonany, że sytuacja będzie tak napięta, że politycy zaczną nam tłumaczyć, jak się zachowywać i jak się zabezpieczyć w obliczu kryzysu.

– „Jeszcze powiem państwu, że Rosja zacznie używać na froncie dziwnej broni, ja bym to nazwał niewidzialnej broni. Nie rozumiem sam tego, ale mówię to państwu. Czas końcówki października, powtarzam to i czas listopada bardzo groźnym czasem. To będzie najbardziej niebezpieczny czas, odkąd zaczął się konflikt w Ukrainie” – powiedział Jackowski. Dodał jednak, że rzeczywiste wydarzenia nadal będą za naszą granicą, ale lęk u nas.

Na koniec Krzysztof Jackowski stwierdził, że nadchodzący lęk sprawi, że sytuacja ekonomiczna w Polsce jeszcze się pogorszy. Dodał, że wiele zależy od stanowiska Turcji, która może być coraz bardziej otwarta na współpracę z Rosją.

– „Jak się zacznie lęk, ekonomia raptem zacznie być w jeszcze gorszym stanie niż jest, zagrozi on płynności finansowej w Polsce. Bardzo wiele będzie zależało od Turcji i od tego, w którą stronę pójdzie, a dużo wskazuje na to, że ma coraz bardziej odwróconą głowę w kierunku wschodnim. Polska czuć się natomiast będzie coraz bardziej odsłonięta” – stwierdził Jackowski.

Rosjanin uciekł do Polski. To go szokuje. „Polacy, jak wy tak żyjecie?”

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz