Home Kategorie Życie To nas czeka we Wszystkich Świętych. Lepiej się przygotuj.
9.05K

To nas czeka we Wszystkich Świętych. Lepiej się przygotuj.

To nas czeka we Wszystkich Świętych. Lepiej się przygotuj.

Dzień Wszystkich Świętych tuż, tuż. To moment, gdy wiele osób wybiera się na cmentarz, aby odwiedzić groby bliskich. Co roku zastanawiamy się, jak ubrać się w ten dzień. Jaka pogoda czeka nas 1 listopada 2022?

Zgodnie z prognozami IMGW w Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny będzie ciepło, ale nie aż tak, jak rok temu. W zeszłym roku w listopadzie temperatury sięgały nawet 15 stopni.

W tym roku temperatura 1 listopada ma wynieść ok. 10-11 stopni. Minimalna temperatura wyniesie ok. 2-3 stopnie. Na Wszystkich Świętych warto więc ubrać się nieco cieplej.

Synoptycy przewidują jednak, że na 1 listopada 2022 roku może spaść deszcz, dlatego dobrze, żeby wybrana przez nas kurtka, była przeciwdeszczowa. W górach z kolei przewidywane są opady śniegu. Nie należy także zapomnieć o parasolu, który dodatkowo uchroni nas przed opadami atmosferycznymi.

Wstępne analizy prognozy pogody pokazują, że w listopadzie 2022 roku będą zarówno ciepłe dni, jak i przymrozki oraz mrozy. Meteorolodzy przewidują jednak, że listopad będzie raczej standardowym miesiącem. Pogoda nie powinna więc nas zaskoczyć.

Źródło: IMGW

Mężczyzna wyszedł ze szpitala, trwa obława. „Pacjent ma poważną chorobę zakaźną”.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 300 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz