Home Kategorie Poruszające Nowe fakty o śmierci 13-letniej Nadii. „Dlaczego nikt tam nie zajrzał?”

Nowe fakty o śmierci 13-letniej Nadii. „Dlaczego nikt tam nie zajrzał?”

Nowe fakty o śmierci 13-letniej Nadii. „Dlaczego nikt tam nie zajrzał?”

Prokuratura w Inowrocławiu potwierdza, że 13-letnia Nadia nie żyje. W czwartek ma odbyć się sekcja zwłok dziewczynki oraz przesłuchanie zatrzymanego 18-latka.

W środę zwłoki 13-latki odnaleziono przy pustostanie na ul. Długiej w Inowrocławiu.

– „Na miejscu były prowadzone czynności polegające na oględzinach samego miejsca i ciała. Czynności realizował prokurator z udziałem funkcjonariuszy policji. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w czwartek, w godzinach popołudniowych” – powiedział prokurator Robert Szelągowski.

Prokuratura potwierdziła, że w sprawie zatrzymano młodego mężczyznę i prawdopodobnie jeszcze w czwartek zostaną przeprowadzone czynności z jego udziałem. Prokuratura nie podaje w jakich okolicznościach odnaleziono zwłoki Nadii i nie udziela bliższych informacji o zatrzymany.

„Fakt” dotarł do licealisty, który jest administratorem lokalnej strony internetowej i zaangażował się w akcję poszukiwawczą.

– „Starałem się, jak mogłem, żeby poszerzyć poszukiwania. Każdy miał nadzieję, że ona się odnajdzie. Byłem w szoku, że tyle osób się zaangażowało” – powiedział Igor.

Licealista zastanawia się, dlaczego na początku poszukiwań nie sprawdzono pustostanu przy ul. Długiej. Według niego to najchętniej odwiedzane miejsce przez lokalną młodzież.

– „Jakim cudem inowrocławska policja szukała tej dziewczyny trzy dni i nikt nie zajrzał do miejsca, w którym spotyka się młodzież z Inowrocławia? To jest drugie miejsce w tym mieście, gdzie najczęściej spotyka się młodzież na piwo. Dlaczego nikt tam nie zajrzał?” – mówił wyraźnie rozżalony.

Źródło: Fakt

„Babciu, mam tu dziurę”. Wstrząsająca relacja ze śmierci 10-letniej dziewczynki.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz