Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz widział śmierć Kaczyńskiego. Powiedział, kiedy to się stanie.

Jasnowidz widział śmierć Kaczyńskiego. Powiedział, kiedy to się stanie.

Jasnowidz widział śmierć Kaczyńskiego. Powiedział, kiedy to się stanie.

Wojciech Glanc zszokował jedną ze swoich najnowszych przepowiedni. Otwarcie powiedział, że według niego Jarosław Kaczyński umrze jeszcze w tym roku. Stan zdrowia polityka ma być bardzo zły.

Jasnowidz Wojciech Glanc zyskał niemałą popularność dzięki filmom, które publikuje na YouTube. Glanc często porusza w swoich nagraniach temat Polski i mówi, jaka przyszłość nas czeka. Jedna z najnowszych informacji wywołała spore poruszenie. Glanc zobaczył śmierć Jarosława Kaczyńskiego.

Podczas spotkania z fanami Wojciech Glanc próbował „wejść w ciało” Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem jasnowidza dzięki temu zdobył informacje, które wiele osób mogą zaszokować. Twierdzi bowiem, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest ciężko chory i niebawem może umrzeć.

– „Według mnie, to jest moje odczucie, Jarosław Kaczyński nie doczeka końca tego roku, tak wychodzi (…) wspólnie z widzami wchodziliśmy w ciało pana Jarosława. I to są właśnie reperkusje tego wchodzenia w ciało człowieka, że pojawiają się dodatkowe rzeczy, dodatkowe odczucia. Bardzo niedobrze jest z jego zdrowiem, coś od środka go już tam nieźle, poważnie żre. I ja uważam, że końca roku nie doczeka (…) to odczucie już nie dawało spokoju” – poinformował Glanc w nagraniu.

Jasnowidz zdaje sobie sprawę, że jego słowa są kontrowersyjne. Podkreślił, że choć nie darzy Kaczyńskiego szczególną sympatią, nie życzy mu źle.

– „Cały pic z przepowiedniami polega na tym, że trzeba mieć odwagę je powiedzieć, bez względu na to, czy się spełnią, czy się nie spełnią. Nie należy nikomu życzyć źle, ja mu wcale źle nie życzę, stwierdzam tylko i wyłącznie fakt. Ja go bardzo nie lubię, ale wcale mu źle nie życzę, niech sobie żyje jak najdłużej, jak najdalej od nas” – poinformował.

Jednocześnie Glanc w swojej wizji dostrzegł także reakcje Polaków na ewentualną śmierć polityka.

– „Będą imprezy, gdzie ludzie się będą cieszyć i będą imprezy żałobne, po skrajnościach” – ocenił.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
30,40 zł
75,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz