Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski już wie. To czeka nas zimą 2022.

Jasnowidz Jackowski już wie. To czeka nas zimą 2022.

Jasnowidz Jackowski już wie. To czeka nas zimą 2022.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi tego, jaka będzie zima 2022 roku. Na co możemy liczyć?

Jackowski tym razem zajął się tematem pogody na zimę 2022. Jasnowidz w rozmowie z „SE” ujawnił przeczucia, które dla wielu mogą wydać się zbawienne. Pierwsze wrażenia podpowiadają Jackowskiemu, że zima w tym roku będzie krótka.

Jasnowidz uważa, że do końca tego roku zima ledwie da o sobie znać. Może być nawet bardziej deszczowo niż śnieżnie. To raczej dobra zapowiedź dla nas w obliczu kryzysu ekonomicznego i surowcowego. W wielu polskich domach ludzie zaczynają palić w piecach coraz bardziej nietypowymi rzeczami.

Jackowski podkreśla jednak, że dotąd nie skupiał się na rozważaniach o zimie, a jego pierwsze przeczucia nie oznaczają, że styczeń i luty 2023 nie przyniosą większych mrozów.

– „Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku” – ujawnił krótko jasnowidz z Człuchowa.

Źródło: Super Express

Jasnowidz widział śmierć Kaczyńskiego. Powiedział, kiedy to się stanie.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz