Home Kategorie Poruszające Francja opłakuje 12-letnią Lolę. Dziewczynka została zgwałcona, zamordowana i poćwiartowana, a jej nerkę zabójca próbówał sprzedać. Za jej śmierć obwinia się rząd.

Francja opłakuje 12-letnią Lolę. Dziewczynka została zgwałcona, zamordowana i poćwiartowana, a jej nerkę zabójca próbówał sprzedać. Za jej śmierć obwinia się rząd.

Francja opłakuje 12-letnią Lolę. Dziewczynka została zgwałcona, zamordowana i poćwiartowana, a jej nerkę zabójca próbówał sprzedać. Za jej śmierć obwinia się rząd.

Francja jest wstrząśnięta śmiercią 12-letniej uczennicy Loli, która została zgwałcona i zamordowana przez 24-letnią algierkę i jej partnera. W tym wszystkim mocno oskarżany jest również rząd.

W zeszły piątek dwunastoletnią Lolę znaleziono zamordowaną w okrutny sposób na podwórku własnego domu. Jej ojciec wszczął alarm, kiedy nie wróciła do domu ze szkoły. Poćwiartowane ciało Loli znajdowało się w walizce. Szybko odnaleziono sprawców tego mordu.

24-letnia Algierka Dahbia B. jest oskarżona o „morderstwo i gwałt z aktem tortur i barbarzyństwa wobec osoby nieletniej poniżej 15. roku życia”. Oskarżony jest również 43-letni mężczyzna, który dokonał tej zbrodni razem z Dahbią.

Kobieta również próbowała sprzedać nerkę dziewczynki, dwóm niezydentyfikowanym mężczyznom.

Dahbia przyznała, że – „zaciągnęła ofiarę do lokalu swojej siostry, mieszkającej w tym samym budynku co dziecko, zmusiła je do wzięcia prysznica przed popełnieniem na niej napaści seksualnych i innych aktów przemocy, skutkujących śmiercią, a potem ukryła ciało w walizce” –

– „Nie robi mi się ani gorąco, ani zimno” – powiedziała śledczym, gdy przedstawili jej zdjęcia ciała Loli.

– „Ja też zostałam zgwałcona i widziałam, jak moi rodzice umierają na moich oczach” – dodała.

Prawica oskarżyła rząd i administrację o poważne zaniedbania w zakresie egzekwowania nakazów deportacji z terytorium Francji. Jednak nie to we wszystkim jest najważniejsze. Fakt jest taki, że imigrant, który powinien był już dawno opuścić kraj, zamordował Bogu Ducha winne dziecko.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Źródło: salon24.pl

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
39,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz