Home Kategorie Poruszające Opiekunka w żłobku wlała klej do oka dziecka. Mały chłopczyk omal nie stracił wzroku, gdy ona malowała paznokcie.

Opiekunka w żłobku wlała klej do oka dziecka. Mały chłopczyk omal nie stracił wzroku, gdy ona malowała paznokcie.

Opiekunka w żłobku wlała klej do oka dziecka. Mały chłopczyk omal nie stracił wzroku, gdy ona malowała paznokcie.

Mały Jack doznał poważnych obrażeń oka podczas pobytu w żłobku. Kobieta wlała dziecku do oka klej, co doprowadziło do poważnego uszkodzenia wzroku małego dziecka.

Wszystkiemu winna jest opiekunka, która zamiast zajmować się dziećmi, doklejała sztuczne paznokcie. Wtedy to doszło do wypadku kiedy klej wlał się do oka dziecka. Matka chłopca, planuje pozwać placówkę.

Do zdarzenia doszło w jednym ze żłobków w Skipton w Anglii. Zdarzenie miało wprawdzie miejsce we wrześniu, ale dopiero teraz media nagłośniły tą sprawę.

Kiedy mały Jack bawił się z opiekunką, ta miała pielęgnować swoje sztuczne paznokcie, kiedy nagle klej wystrzelił i pechowo trafił w oczko dziecka.

Mały Jack trafił do szpitala. Miał spuchniętą twarz i sklejone rzęsy. Na szczęście lekarzom udało się pomóc dziecku, a jego wzrok nie jest zagrożony.

Opiekunka została oczywiście zwolniona z pracy. Dyrektorka placówki tłumaczy z kolei, że że nie widziała takiego zdarzenia odkąd pracuje w tym miejscu, czyli od 26 lat.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Źródło:

 

 

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności układu za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz