Home Kategorie Ludzie Znany i szanowany Polak okazał się piratem drogowym. Z impetem wjechał w 10-latkę na pasach.

Znany i szanowany Polak okazał się piratem drogowym. Z impetem wjechał w 10-latkę na pasach.

Znany i szanowany Polak okazał się piratem drogowym. Z impetem wjechał w 10-latkę na pasach.

Sobiesław Zasada, znany polski rajdowiec i przedsiębiorca, potrącił w Krakowie na pasach 10–latkę. Na szczęście życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo.

13 października w czwartek, około godziny 16.40, na przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki na krakowskim Salwatorze została potrącona 10–letnia dziewczynka, sprawcą był znany rajdowiec 92-letni Sobiesław Zasada.

– „Potwierdzam, że 13 października na przejściu przy ul. Kościuszki 92–letni kierowca audi potrącił 10–letnią dziewczynkę. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa z uwagi na to, że dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń. Sprawa została zakończona a kierowca ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych, który przyjął” – potwierdził doniesienia prasowe Piotr Szpiech, rzecznik prasowy KMP w Krakowie.

– „To dziecko stało przed przejściem dla pieszych i czekało. Nadjechał autobus, zatrzymał się i przepuścił dziewczynkę. Gdy była już na pasach, samochód audi, który wyprzedzał autobus z prawej strony, wjechał w nią. Kierowca nie wysiadł, w tym czasie dziewczynka wstała i będąc w szoku uciekła” – mówili świadkowie. Rajdowiec jednak twierdzi, że dziewczynka sama upadła.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Źródło: SE.pl

 

 

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
Oferta zakończona!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz