Home Kategorie Poruszające Płonący pociąg pędził przez miasto. Ludzie uciekali z samochodów.

Płonący pociąg pędził przez miasto. Ludzie uciekali z samochodów.

Płonący pociąg pędził przez miasto. Ludzie uciekali z samochodów.

W Meksyku płonący pociąg towarowy pędził przez miasto. Wcześniej ciężarówka przewożąca paliwo uderzyła w pobliski wiadukt. Katastrofa wywołała ogromny pożar, w którym spłonęły domy i samochody.

W czwartek w mieście Aguascalientes doszło do ogromnego pożaru. Jak podaje Reuters, cysterna z paliwem uderzyła w wiadukt znajdujący się przy linii kolejowej. Szybko rozprzestrzeniające się płomienie i gęsty dym doprowadziły do masowej ewakuacji.

Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać pociąg towarowy pędzący wzdłuż pokrytej ogniem linii kolejowej. Z samochodów stojących przed przejazdem uciekali przerażeni kierowcy i pasażerowie z dziećmi.

Według wstępnych danych lokalnych władz pożar zniszczył ponad 100 domów i około 50 samochodów. Uszkodzeniu uległa również linia przesyłowa gazu ziemnego. Łącznie z okolicy objętej pożarem ewakuowano około 1500 mieszkańców. Trzy osoby zostały przeniesione do szpitala Tercer Milenio z powodu zatrucia dymem, jednak nie wymagały hospitalizacji. Policja zatrzymała kierowcę ciężarówki.

Źródło: Reuters

PILNE! Pożar jednej z największych firm w Polsce. Z ogniem walczyło ponad 100 strażaków [WIDEO].

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
Oferta zakończona!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz