Home Wideo Zapłaciła 1000 zł, a wygląda jak… koń. Kobieta stała się pośmiewiskiem w sieci.

Zapłaciła 1000 zł, a wygląda jak… koń. Kobieta stała się pośmiewiskiem w sieci.

Zapłaciła 1000 zł, a wygląda jak… koń. Kobieta stała się pośmiewiskiem w sieci.

Pewna kobieta chciała, aby jej zęby wyglądały lepiej. Zdecydowała się na nakładki, które miały pomóc jej uzyskać wymarzony biały uśmiech. Ostatecznie zapłaciła 1000 zł, a wygląda jak koń.

W sieci znajdziemy mnóstwo ciekawych produktów, które obiecują niesamowite efekty. Niestety, takie gadżety nie zawsze są dobrej jakości i szybko okazuje się, że ładnie wyglądają tylko na zdjęciach. O tym przekonała się pewna kobieta, która kupiła specjalne nakładki na zęby. Niezadowolona z efektu, postanowiła pokazać go na TikToku. Film stał się hitem.

23-letnia Lauren Hartley stała się gwiazdą TikToka dzięki temu, że opublikowała swoje zdjęcie w nowych zębach. Zamówiła przez internet produkt, który miał gwarantować jej piękny uśmiech. Szybko przyznała jednak, że zakup był błędem i tylko straciła pieniądze.

– „180 funtów, żeby wyglądać jak pieprzony koń? Nie mogę nawet rozmawiać z tym czymś w środku buzi. Miałam nadzieję, że będą wyglądały jak moje naturalne zęby. Tylko że będą po prostu bielsze.”

@lorenhx #smile #veneers #clipinveneers ♬ original sound – Lorenx

Kobieta zdecydowała się na specjalne nakładki, które nie działały, tak jak powinny. Ostatecznie wydała na nie prawie 1000 zł.

Niezadowolona Lauren postanowiła podzielić się swoją historią z innymi ludźmi. Zaczęła opisywać to, jak bardzo zły jest produkt, który dostała.

– „Ciągle słychać jak klekoczą na moich zębach. Słyszycie to?”

@lorenhx #duet with @Steven_up_north #Duet ♬ original sound – KeelieHMaesthetics

Przezabawne wideo Lauren zebrało na TikToku ponad 3,2 miliona wyświetleń i 200 000 polubień. Kobieta szybko stała się popularna i mogła liczyć na wiele komentarzy. Niektóre opinie były bardzo uszczypliwe.

– „O której się ścigasz?”

– „To, czego ty oczekujesz za 180 funtów?”

– „Kim jest ten ładny koń?”

Lauren spodziewała się naturalnego wyglądu, a otrzymała zęby idealne do kostiumu karnawałowego. Po tym, jak skrytykowała produkt, odesłała go do producentów i oczekuje zwrotu gotówki.

Opiekunka w żłobku wlała klej do oka dziecka. Mały chłopczyk omal nie stracił wzroku, gdy ona malowała paznokcie.

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
71,99 zł
240,00 zł
Oferta zakończona!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz