Home Kategorie Ludzie Putin wypełzł ze swojego bunkra. Tylko spójrzcie, jak wygląda jego dłoń.

Putin wypełzł ze swojego bunkra. Tylko spójrzcie, jak wygląda jego dłoń.

W czwartek Władimir Putin pojawił się osobiście na obozie szkoleniowym dla zmobilizowanych Rosjan. Rosyjski przywódca miał też okazję oddać kilka strzałów z karabinu snajperskiego. Nagrania i zdjęcia trafiły do sieci.

20 października Putin odwiedził obóz szkoleniowy dla zmobilizowanych w regionie Riazania. Rosyjscy żołnierze przygotowują się tam do udziału w inwazji na Ukrainę. W wizycie na poligonie Putinowi towarzyszył minister obrony Siergiej Szojgu.

Relacja rosyjskiej telewizji miała pokazać, że prezydent jest w dużo lepszej kondycji, niż podają media na Zachodzie. Putin oddał nawet kilka strzałów z karabinu. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak przywódca Rosji strzela do celu w słuchawkach wygłuszających, okularach i czarnej kurtce.

Władimir Putin zamienił też kilka zdań z jednym ze zmobilizowanych. Jak podaje agencja RIA Nowosti, rosyjski dyktator m.in. pytał żołnierza, czy po przeszkoleniu poligonowym przypomniał sobie umiejętności wojskowe. Na koniec Putin życzył mu powodzenia. „Trzymaj się, Rusłan” – rzucił w stronę żołnierza.

Od dłuższego czasu krąży wiele plotek o tym, że Władimir Putin ma sobowtóra. I to nie jednego. Szef Głównego Zarządu Wywiadu Ukrainy generał Kyryło Budanow jest przekonany, że jest ich aż trzech.

– „Nie jestem „putinoznawcą”, tak to ujmijmy. Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry, których osobiście od razu zauważam” – powiedział.

Po tym, jak w sieci opublikowano nagrania z poligonu pod Riazaniem, pojawiły się kolejne pogłoski o tym, że z rosyjskimi żołnierzami spotkał się właśnie jeden z sobowtórów prezydenta. Świadczyć ma o tym dłoń prezydenta. Obserwatorzy zauważyli, że ręka prezydenta wygląda nieco inaczej niż zwykle.

– „To nie Putin. Ręka zdradziła sobowtóra” – piszą internauci.

– „To wtórnik” [czyli osoba udająca kogoś innego, na podstawie (wtórnej) tożsamości, jest to określenie wywiadowcze – przyp. red.] – czytamy w komentarzach pod zdjęciami z Putinem.

– „Trzeci sobowtór” – czytamy w komentarzach.

– „Znak wtórnika” – stwierdził jeden z internautów.

Wybuchy blisko polskiej granicy. Rosja ostrzeliwuje Ukrainę.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet zabiegów wyszczuplających
80,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz