Home Kategorie Poruszające Tajemnicza śmierć rosyjskiego piłkarza. Wypadł z 17. piętra. Jego zwłoki znaleźli przechodnie.

Tajemnicza śmierć rosyjskiego piłkarza. Wypadł z 17. piętra. Jego zwłoki znaleźli przechodnie.

Maksim Artemow, były piłkarz młodzieżowych drużyn Lokomotiwu Moskwa, nie żyje. Według mediów w Rosji, 26-latek spadł z 17. piętra. Nie wiadomo, czy był to wypadek, czy samobójstwo.

Maksim Artemow w 2016 roku reprezentował barwy młodzieżowej drużyny Lokomotiwu Moskwa. Później jego kariera nie potoczyła się jednak zgodnie z oczekiwaniami. Wylądował w mniejszych klubach w Smoleńsku i Niżnym Nowogrodzie. Nie widząc dla siebie perspektyw, zakończył przygodę z piłką nożną w wieku 21 lat.

W środę rosyjskie media przekazały informację o tragicznej śmierci Artemowa. Z relacji wynika, że były piłkarz wypadł z okna na wysokości 17. piętra budynku znajdującego się niedaleko stacji Baumanskaya w Moskwie.

– „Ciało mężczyzny znaleźli przypadkowi przechodnie. Nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia” – napisano w „Vesti”.

Hipotez jest kilka. W mediach pojawiły się informacje o rzekomych długach, przez które 26-latek miał targnąć się na swoje życie. Taką wersję odrzuca jednak matka. Kobieta zdradziła, że jej syn chciał zaciągnąć się do wojska, aby walczyć na Ukrainie i nie zamierzał popełniać samobójstwa.

Jeden z najbogatszych Ukraińców aresztowany. „Człowiek legenda” współpracował z Rosjanami?

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz