Home Kategorie Ludzie Była gwiazda „Koła fortuny” straciła dorobek życia. „Żyjemy na walizkach”.

Była gwiazda „Koła fortuny” straciła dorobek życia. „Żyjemy na walizkach”.

Była gwiazda „Koła fortuny” straciła dorobek życia. „Żyjemy na walizkach”.

Popularna w latach 90-tych prezenterka Magda Masny przeżyła ogromny dramat. W wywiadzie kobieta opowiedziała o pożarze domu, który zniszczył jej dorobek życia.

Magdalena Masny była pierwszą hostessą w „Kole fortuny”. Tworzyła charakterystyczny duet z Wojciechem Pijanowskim i cieszyła się ogromną popularnością 30 lat temu.

– „Dzisiaj bardziej cieszy mnie to, że po tylu latach ktoś jeszcze o mnie pamięta. Czasem, jak siedzimy w większym towarzystwie, ludzie zwracają na mnie uwagę, ale myślę, że przyglądają się, by sprawdzić, jak bardzo się zmieniłam” – mówiła Masny w 2020 roku w wywiadzie dla Faktu.

W 2010 roku rozpoczęła działalność, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Kobieta założyła kwiaciarnię, a później pracownie florystyczną. Niestety, jej biznes nie przetrwał.

– „Patrząc teraz z perspektywy kilku lat i tego, co się dzieje w gospodarce, podjęłam dobrą decyzję o zamknięciu firmy. Była to ciężka fizyczna praca, układanie bukietów było tylko wisienką na torcie” – powiedziała Magda Masny w rozmowie z Wiktorem Krajewskim w nowym wywiadzie dla Wprost.pl.

W najnowszej rozmowie podzieliła się z fanami ogromną tragedią, która ją spotkała. Okazuje się, że 2 lata temu w jej mieszkaniu w Sopocie wybuchł pożar.

– „Ze skutkami pożaru mierzymy się do dzisiaj. Ewakuowano nas nad ranem, podnośnikiem. Przez dwanaście godzin jedenaście wozów strażackich próbowało ugasić ogień. Straciliśmy prawie cały dobytek życia. Nie możemy jeszcze wrócić do domu i żyjemy na walizkach. Organizujemy naszą rzeczywistość każdego dnia, ale towarzyszy nam poczucie straty” – zdradziła była prezenterka TVP.

Źródło: Fakt

Tragedia Maryli Rodowicz. To smutne, co spotkało ją na starość.

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz