Home Kategorie Ludzie Próbowali zamurować drzwi Morawieckiego. Policja użyła przeciwko nim siły [WIDEO]

Próbowali zamurować drzwi Morawieckiego. Policja użyła przeciwko nim siły [WIDEO]

Próbowali zamurować drzwi Morawieckiego. Policja użyła przeciwko nim siły [WIDEO]

– „Mateusz Morawiecki nie zjawia się tutaj od miesięcy (…) Dlatego postanowiliśmy zamurować drzwi” – wyjaśnił Rafał Jedwabny. Do akcji wkroczyła policja, która użyła siły.

W poniedziałek, 24 października, związkowcy z Sierpnia 80 znów pojawili się pod biurem poselskim Mateusza Morawieckiego.  Byli uzbrojeni. Mieli betoniarkę, zaprawę itd. i zamierzali zamurować drzwi.

– „Mateusz Morawiecki nie zjawia się tutaj od miesięcy. To biuro kosztuje podatników dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie, a tak naprawdę jest niepotrzebne. Dlatego postanowiliśmy zamurować drzwi” – mówił Rafał Jedwabny, przewodniczący Sierpnia 80 w KWK Murcki-Staszic. Gdy próbowali oni zamurować drzwi, do akcji wkroczyła policja, która siłą, przy użyciu tarcz, wypchała ich na zewnątrz.

– „To jest demokracja w tym kraju! Nie stoję tutaj, żeby z wami walczyć. Niech ten oszust tu przyjedzie (…) Patrzcie, co ta władza robi. Ludzi, którzy ciężko pracują, wysyła na ludzi, którzy też ciężko pracują. Ten oszust, zamiast przyjechać i powiedzieć, do czego doprowadził, wysyła tych młodych chłopaków, żeby wypychali nas siłą. Nie damy się podzielić, nie będziemy się bić” – mówił wściekły Jedwabny.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Źródło: Slazag.pl

 

Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
19,19 zł
35,00 zł
Oferta zakończona!
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja (do -53%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz