Home Kategorie News Gnębiony nastolatek odebrał sobie życie. Szkoła wydała ostentacyjne i zamiatające sprawę pod dywan oświadczenie.

Gnębiony nastolatek odebrał sobie życie. Szkoła wydała ostentacyjne i zamiatające sprawę pod dywan oświadczenie.

Gnębiony nastolatek odebrał sobie życie. Szkoła wydała ostentacyjne i zamiatające sprawę pod dywan oświadczenie.

W zeszłym tygodniu 16-letni Filip z Obornik odebrał sobie życie. Był on nękany przez rówieśników ze szkoły, co rzuca mroczne światło na tą już i tak przykrą sprawę.

Portal wpoznaniu.pl podaje, że Filip nie jest jedyną „ofiarą” grupy składającej się z maksymalnie 8 osób, która terroryzuje szkołę. Co na to szkoła? No cóż.

Filip uczęszczał do Zespołu Szkół im. generała Tadeusza Kutrzeby w Obornikach. Dyrekcja placówki wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie, które kompletnie zamiata sprawę pod dywan.

– „W związku z pojawiającymi się w internecie publikacjami oraz towarzyszącymi im komentarzami w serwisach społecznościowych na temat śmierci naszego ucznia Filipa Ch. pragnę jeszcze raz podkreślić, że cała społeczność Zespołu Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach głęboko przeżywa to tragiczne wydarzenie. Prosimy o umożliwienie Bliskim Filipa godnego przeżywania żałoby po jego odejściu. Apeluję także o powściągliwość w mediach społecznościowych. Wiele z zamieszczonych komentarzy jest niezwykle krzywdzących i niesprawiedliwych ” – napisała dyrektorka.

– „Jednocześnie informuję, że uczniowie klasy, do której uczęszczał Filip spotkają się w poniedziałek z psychologiem. Ze wsparcia będą mogli skorzystać także uczniowie innych klas. Zapewniam, że każdy, kto zgłosi się o pomoc bezzwłocznie ją otrzyma” –  stwierdziła.

Uwaga! Rząd podjął decyzję. Dziesiątki tysięcy obywateli straci 500 Plus.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz