Home Kategorie Ludzie Żałoba narodowa po śmierci Dody? Flaga ma być opuszczona na trzy dni.
27.77K

Żałoba narodowa po śmierci Dody? Flaga ma być opuszczona na trzy dni.

Żałoba narodowa po śmierci Dody? Flaga ma być opuszczona na trzy dni.

Doda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym mówiła o tym, jak powinien wyglądać jej pogrzeb. Gwiazda chce wesołej ceremonii. Stwierdziła też, że po jej śmierci powinna zostać ogłoszona żałoba narodowa.

Doda rozmawiała z dziennikarzem portalu Pomponik. Podczas rozmowy poruszyła wiele tematów. Jeden z nich dotyczył jej pogrzebu. Mimo iż pytanie jest poważne, wokalistka odpowiedziała w żartobliwym tonie. Jak wyobraża sobie swoje ostatnie pożegnanie?

– „Bardzo bym chciała umrzeć w ramionach kogoś, kto mnie bardzo kocha. (…) Chciałabym, żeby wszystkie moje organy poszły na pomoc innym. Jedynie serce, jeżeli nie znajdę ukochanego, spoczęłoby w grobie moich rodziców, jeżeli znajdę – z nim.”

Dalej gwiazda opowiedziała, jak wyobraża sobie swój pogrzeb.

– „Bardzo wesoło! Różowy marmur, mega sexy anioł trzymający się za duży biust. Chciałabym, żeby wszyscy opowiadali fajne rzeczy na mój temat, dowcipy.”

Podpuszczona przez dziennikarza stwierdziła, że po jej śmierci powinno ogłosić się przynajmniej trzy dni żałoby narodowej. Według Dody w jej trakcie wszyscy powinni przyodziać róż, „namaszczać się błyszczykiem” i słuchać piosenki „Dżaga”.

Była gwiazda „Koła fortuny” straciła dorobek życia. „Żyjemy na walizkach”.

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz