Home Kategorie Film Nie żyje aktor z popularnego serialu. Zginął w wypadku samochodowym.

Nie żyje aktor z popularnego serialu. Zginął w wypadku samochodowym.

Nie żyje aktor z popularnego serialu. Zginął w wypadku samochodowym.

Nie żyje Leslie Jordan – gwiazdor serialu „Will i Grace”. Amerykański aktor zginął w wypadku samochodowym. Miał 67 lat.

Leslie Jordan zginął w wypadku samochodowym 24 października. Był aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym, a także wokalistą. Miał 67 lat.

Jak informuje Deadline, Jordan prowadził samochód, który wjechał w ścianę na skrzyżowaniu Cahuenga Boulevard i Romaine Street. Sekcja zwłok wykazała, że do wypadku doszło prawdopodobnie przez nagły przypadek medyczny. Aktor poniósł śmierć na miejscu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Leslie Jordan (@thelesliejordan)

Na Instagramie Jordana pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie jego śmierci.

– „Miłość i światło, którymi dzielił się Leslie, nigdy nie znikną. Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami i okazywania wzajemnego wsparcia w tym trudnym czasie. W nadchodzących dniach pokażemy przedsięwzięcie, z którego Leslie był naprawdę dumny i nie mógł się doczekać podzielenia się nim ze światem.”

Leslie Jordan urodził się 29 kwietnia 1955 roku w Chattanooga w stanie Tennessee. W 1982 roku przeprowadził się do Los Angeles. Jego kariera rozpoczęła się 4 lata później za sprawą serialu „The Fall Guy”. W tym samym roku grał też w produkcji „Czarodziej z ulicy Wiązów”. W 1988 zadebiutował na dużym ekranie w filmie „Przeprowadzka”. Pod koniec lat 80-tych wystąpił jeszcze w takich produkcjach, jak „Szpital Doktora Frankensteina”, „Annie McGuire”, „Rozmowy po północy”, czy „The People Next Door”.

W latach 90-tych grał m.in. w filmach „Narciarski patrol”, „Brakujące elementy”, „Przypadkowy bohater”, „Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła” i „Żegnaj, kochanku”, a także serialach „Star Trek: Voyager”, „Pan i pani Smith”, „Dziewczyna z komputera”, „Skrzydła”, „Kameleon”, „Dharma i Greg”, „Niebieski Pacyfik”, „Karolina w mieście” czy „Stan wyjątkowy”.

W ostatnich 22 latach grał m.in. w „Nędza żywota”, „Dzień jak dzień”, „Sabrina, nastoletnia czarownica”, „Łowcy koszmaru”, „Nash Bridges”, „Ally McBeal”, „Boston Public”, „Nagi patrol”, „Potyczki Amy”, „Detektyw Monk”, „Rogate ranczo”, „Orły z Bostonu”, „Amerykański tata”, „Żywy lub nieumarły: Zombedia”, „Brzydula Betty”, „Tajemnice Palm Springs”, „Ranczo miłości”, „Gotowe na wszystko”. Najbardziej znaną rolą aktora była jednak postać Beverley’ego Lesliego w serialu komediowym „Will i Grace”.

Źródło: Deadline

Żałoba narodowa po śmierci Dody? Flaga ma być opuszczona na trzy dni.

Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON
Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON
359,00 zł
Oferta zakończona!
Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz