Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski spisał testament. Mówi o poważnej chorobie.

Michał Wiśniewski spisał testament. Mówi o poważnej chorobie.

Michał Wiśniewski spisał testament. Mówi o poważnej chorobie.

Michał Wiśniewski postanowił przeprowadzić badania genetyczne, które pokazały jego predyspozycje zdrowotne. Okazuje się, że gwiazdor obarczony jest ryzykiem wystąpienia poważnej, nieuleczalnej choroby.

Michał Wiśniewski poinformował o wykonaniu badań genetycznych, które miały pokazać jego predyspozycje do chorób. W rozmowie z portalem „Pomponik” powiedział, ze „jest coś na rzeczy” i dodał, że spisał już testament.

Jak się okazuje, ocena wyników badań doprowadziła lekarzy do przerażającej diagnozy. Michał Wiśniewski jest obarczony ryzykiem Alzheimera – nieuleczalnej choroby, powodującej stopniowy zanik mózgu.

W rozmowie z portalem artysta ujawnił, że diagnoza wcale go nie przeraża. Na pytanie o to, jak się czuje z tą świadomością, odparł, że „super”, bo to będzie wiele tłumaczyć.

– „Podchodzę do tego z dystansem, bo mam nadzieję, że to będzie w jakimś późnym okresie. „Coś jest na rzeczy”, bo to jest zapisane w naszych genach, ale stuprocentowej pewności nie ma i nie ma dokładnego wieku. Także na razie cię pamiętam” – stwierdził z przekąsem.

Michał Wiśniewski wyjaśnił, że badania te były dla niego naturalne – tak jak badanie małych dzieci czy noworodków. Jak przyznał wokalista, z pewnością nie grozi mu cukrzyca, choć dodał też, że tak naprawdę na każdą chorobę można sobie „zapracować”. Przyznał, że nie chce być ciężarem dla bliskich, ale badania zrobił, bo uważa, że zdrowie jest najważniejsze.

– „Ja też wiem, co mi grozi, a co mi raczej nie grozi. Na co szanse są wysokie, na co niskie. W ogóle uważam, że zdrowie jest najważniejsze. A nie, że mam jakąś chęć życia, tylko po prostu nie chcę być kłopotem dla innych. Muszę to wiedzieć” – wyjaśnił Wiśniewski.

A na pytanie o to, czy spisał już testament, odpowiedział wprost: „Każdy rozsądny człowiek spisał testament”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Żałoba narodowa po śmierci Dody? Flaga ma być opuszczona na trzy dni.

EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
143,20 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz