Home Kategorie Zdrowie Mężczyźnie wyrósł „drugi penis”. To kolejny raz w ciągu 3 lat [FOTO +18]
1.54K

Mężczyźnie wyrósł „drugi penis”. To kolejny raz w ciągu 3 lat [FOTO +18]

Mężczyźnie wyrósł „drugi penis”. To kolejny raz w ciągu 3 lat [FOTO +18]

Pewien mężczyzna z Chin doświadczył bardzo przykrej sytuacji. Na czubku członka wyrósł mu twardy skórny róg. Był na tyle duży, że przypominał drugiego penisa. Jak się okazało, to kolejna tego typu sytuacja.

43-latek poszedł do lekarza po tym, jak na jego członku wyrosła twarda narośl. Żółtawo-brązowa zmiana miała 5,5 cm na 3 cm i wyrastała z samego czubka penisa. Okazało się, że podobną zmianę, jednak wielkości ziarenka ryżu, lekarze usunęli mu 3 lata wcześniej. Tym razem narośl rosła bardzo szybko i utrudniała normalne funkcjonowanie.

Chirurdzy na szczęście stanęli na wysokości zadania i z powodzeniem odcięli róg. Analiza tkanki wykazała, że mężczyzna cierpiał na raka płaskonabłonkowego. Pacjent po operacji wrócił całkowicie do zdrowia.

Na całym świecie zgłoszono w sumie tylko 6 przypadków rogów skórnych prącia – 3 w Chinach i po 1 w Indiach, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Lekarze uważają, że czynnikiem ryzyka rozwoju tej przypadłości może być przerost napletka, urazy prącia (w tym zabiegi operacyjne i obrzezanie), zła higiena i choroby przenoszone drogą płciową.

Źródło: dailymail.co.uk

Koszmar w Kędzierzynie-Koźlu. 78-latek zabił swoją 40 lat młodszą żonę i jej kochanka.

Fizjoterapia: konsultacja, terapia
Fizjoterapia: konsultacja, terapia
71,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Konsultacja fizjoterapeutyczna z terapią od 89 zł w gabinecie Fizjoterapia A. Pastwa w Bydgoszczy (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz