Home Kategorie Niesamowite Jasnowidzka Aida pokazała wymowne zdjęcie. To stanie się pod koniec października.

Jasnowidzka Aida pokazała wymowne zdjęcie. To stanie się pod koniec października.

Jasnowidzka Aida pokazała wymowne zdjęcie. To stanie się pod koniec października.

Co czeka nas pod koniec miesiąca? Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz twierdzi, że wejdziemy w kontakt ze zmarłymi osobami z naszej najbliższej rodziny.

Aida Kosojan-Przybysz jest słynną jasnowidzką, która dzieli się swoimi poradami na przyszłość w sieci. Jej wizje są niezwykle trafne, przez co każda jej wiadomość wywołuje niemałe poruszenie wśród internautów. Słowa Aidy dotyczące ostatnich dni miesiąca mogą być zaskakujące. Twierdzi bowiem, że mamy szanse poczuć więź ze swoimi zmarłymi bliskimi.

Aby tak się stało, wystarczy przypomnieć sobie, co od nich otrzymaliśmy – zarówno to, co stanowi naszą siłę i talent, jak i bagaż, który musimy dźwigać. Jak przekonuje wizjonerka, znajomość swojego dziedzictwa łączy nas z przeszłością. Jeśli potraktujemy je z szacunkiem, będziemy mieć w sobie więcej życiowej siły.

– „Ostatnie dni października to wyjątkowy czas. Wracamy myślami i wspomnieniami do tych, których już z nami nie ma. Oglądamy zdjęcia, odwiedzamy groby. Stoimy na granicy pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, zawieszeni pomiędzy dwoma światami, otuleni bezwarunkową miłością naszych przodków” – stwierdziła Aida.

Jak wyjaśnia jasnowidzka, im bardziej jesteśmy świadomi swoich korzeni, tym silniej czujemy oparcie ze strony bliskich. Według niej wcale nie odeszli od nas na zawsze, a cały czas pozostają w pobliżu. Wciąż nas kochają i akceptują takimi, jakimi jesteśmy. Według Aidy, każdy z nas będzie mieć okazję poczuć to w ostatnich dniach października.

Aida podzieliła się fotografią, którą opatrzyła sugestywnym opisem. Wyjawiła, że z biegiem lat coraz bardziej odkrywa w sobie podobieństwo do jednej z kobiet ze swojej rodziny:

– „W naszych oczach są spojrzenia naszych przodków. Na tym zdjęciu jestem bardzo podobna do swojej prababci. Kiedyś tego nie zauważałam, teraz widzę” – wyznała.

Jasnowidzka twierdzi, że więzy krwi są dla nas niezwykle ważne, bo możemy czerpać z nich energię. Dostajemy od przodków niepowtarzalne dary, a także wewnętrzne piękno. Aby je obudzić, powinniśmy szanować wspomnienia o najbliższych. Wtedy osiągniemy w życiu szczęście, a wsparcie przodków doda nam siły. Według Aidy dotyczy to w głównej mierze kobiet, które należały niegdyś do naszej rodziny.

– „W twoim lustrzanym odbiciu znajdujesz rysy kobiet twojego rodu. To ich życiowe drogi są wplecione w twoje warkocze. Za twoimi plecami stoją matki, babcie i prababcie. Matki matek są jak cegły grubego muru, który chroni cię od wszelkiego zła. Zbudowały ścianę miłości, o którą zawsze możesz się oprzeć” – wyjaśniła.

Jasnowidz Jackowski alarmuje. To się wydarzy już pod koniec października.

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
349,00 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz